Apple Watch SE GPS + Cellular, 44mm koperta z aluminium w kolorze złotym z paskiem sportowym w kolorze księżycowej poświaty - Regular · ORLEN VITAY

Apple Watch SE GPS + Cellular, 44mm koperta z aluminium w kolorze złotym z paskiem sportowym w kolorze księżycowej poświaty - Regular

Czasowo niedostępne
Smartwatch Apple Watch SE 44 GLD AL ST SP CEL-PRO. Potężne funkcje dbają o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo, motywują do ćwiczeń i pomagają być w kontakcie ze światem. Zaawanso­wane czujniki rejestrują każdy Twój ruch i zbierają dane z ulubionych treningów.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Smartwatch Apple Watch SE 44 GLD AL ST SP CEL-PRO

ikona

Zachwyca możliwościami. Zachęca ceną.

Potężne funkcje dbają o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo, motywują do ćwiczeń i pomagają być w kontakcie ze światem. Zaawanso­wane czujniki rejestrują każdy Twój ruch i zbierają dane z ulubionych treningów. A opcja łączności komórkowej uwalnia od telefonu1. Przyznasz, że Apple Watch SE ma wiele do zaoferowania. Za mniej niż myślisz.

 

Smartwatch Apple Watch SE 44 CEL-PRO w kilku kolorach
ikona

Wskakuj do wody.

Apple Watch SE jest wodoodporny na głębokości do 50 metrów. Zanurkuj więc śmiało w basenie, licz serie i mierz czas przepłynięcia odcinków. A jeśli pływasz w morzu czy jeziorze, pokonaną trasę prześledzisz na mapie.

 

Smartwatch Apple Watch SE 44 CEL-PRO w wodzie w kilku kolorach
ikona

Liczy się każdy krok, przysiad i skok.

Unieś nadgarstek i zobaczysz spersonalizowane wskaźniki, takie jak odległość, tempo, kadencja, okrążenia, spalone kalorie i tętno. A wysokościomierz w Apple Watch SE pokaże Ci w czasie rzeczywistym zmiany wysokości, gdy się wspinasz czy zbiegasz w doliny.

 

Smartwatch Apple Watch SE 44 CEL-PRO lekko bokiem
ikona

Zegarek na pulsie.

Apple Watch SE inspiruje do zdrowszego stylu życia. Dostarcza Ci ważnych informacji zdrowotnych i zachęca do podtrzymywania dobrych nawyków. Monitoruje pracę Twojego serca i od razu daje znać, kiedy konieczna jest konsultacja lekarska. A w nagłych przypadkach dzwoni po pomoc.

 

Smartwatch Apple Watch SE 44 CEL-PRO przodem w czarnym kolorze
ikona

Uprzejmie donosi. Na zdrowie.

Apple Watch SE przypomni o myciu rąk przez zalecane 20 sekund. Delikatnym stuknięciem da znać, kiedy zrobi się za głośno. Będzie monitorować Twój cykl menstruacyjny. I pomoże wyciszyć się z apką Oddech. Masz więc zdrowie pod kontrolą – z nadgarstka.

 

Smartwatch Apple Watch SE 44 CEL-PRO przodem widok na aplikację z myciem rąk
Opis
Producent PR Apple
Przekątna ekranu 44 mm
Rodzaj wyświetlacza LTPO OLED Retina
Rozdzielczość 368 x 448 pix
Rodzaj SIM e-SIM
Wejście karty pamięci Nie
System operacyjny WatchOS 7
Komunikacja Bluetooth
Pulsoksymetr Tak
Wodoszczelność Tak; 50 m
Funkcje FU Alarm wibracyjny
Mikrofon Tak
Pojemność baterii Litowo-jonowa, do 18 godzin działania
Kolor Złoty
Transmisja danych Tak
Wbudowane czujniki Przyspieszeniomierz, czujnik światła otoczenia, kompas cyfrowy, czujnik gyro, wysokościomierz barometryczny, optyczny czujnik serca, elektryczny czujnik serca, czujnik zawartości tlenu we krwi
Wysokość koperty WS 44 mm
Szerokość koperty SZ 38 mm
Grubość koperty GK 10,7 mm
Waga WG 36.36 g
Gwarancja 12 miesięcy
Informacje dodatkowe ID GPS + Cellular
To Top