Smartwatch Apple Watch Series 3 GPS 38mm srebrny z białym paskiem · ORLEN VITAY

Smartwatch Apple Watch Series 3 GPS 38mm srebrny z białym paskiem

Czasowo niedostępne
Smartwatch Apple Watch Series 3 GPS 38mm srebrny z białym paskiem W ruchu. W zdrowiu. W kontakcie. Kontroluj zdrowie. Monitoruj treningi. Łatwiej osiągaj cele treningowe dzięki motywacji. Bądź w kontakcie ze znajomymi i na bieżąco z ważnymi informacjami. Z Apple Watch Series 3 wszystko to możesz robić prosto z nadgarstka. Inteligentne wskazówki dotyczące aktywności fizycznej.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Smartwatch Apple Watch Series 3 GPS 38mm srebrny z białym paskiem

ikona ruch

W ruchu. W zdrowiu. W kontakcie

Kontroluj zdrowie. Monitoruj treningi. Łatwiej osiągaj cele treningowe dzięki motywacji. Bądź w kontakcie ze znajomymi i na bieżąco z ważnymi informacjami. Z Apple Watch Series 3 wszystko to możesz robić prosto z nadgarstka. Inteligentne wskazówki dotyczące aktywności fizycznej. Ulepszona aplikacja Pulse. Ulubione playlisty na Twoim nadgarstku. Wbudowany wysokościomierz. I mocniejszy procesor, dzięki któremu Siri na zegarku może mówić. Przedstawiamy Apple Watch Series 3. Wydajniejszy niż kiedykolwiek, jest wyposażony w funkcje, które motywują Cię do robienia nowych rzeczy, zwiększają aktywność i zapewniają łączność.

 

Smartwatch Apple Watch Series 3 GPS 38mm srebrny z białym paskiem mężczyzna z smartwatch
ikona cel

Trzy pierścienie. Jeden cel

​Pierścienie ćwiczenia, w ruchu i Na nogach pokazują formy Twojej aktywności w ciągu dnia. Sprawdź, czy nie siedzisz zbyt długo. Zobacz, ile kalorii udało Ci się spalić. Oraz ile minut ćwiczeń masz już na liczniku. Możesz nawet udostępnić swoje pierścienie znajomym. Wypróbuj nowe sposoby rywalizacji i skorzystaj ze sprytnego dopingu, kiedy najbardziej go potrzebujesz. Bądź zawsze aktywny i w ruchu razem z Apple Watch Series 3.

 

Smartwatch Apple Watch Series 3 GPS 38mm srebrny z białym paskiem widok z lewej strony
ikona smartwatch

Czas podkręcić trening

Kontroluj przebieg najpopularniejszych treningów, takich jak joga, jazda na rowerze, pływanie i intensywne treningi interwałowe. Monitoruj swoje biegi, korzystając z zaawanso­wanych funkcji dla biegaczy, takich jak kadencja i alerty tempa. Bezprzewodowo sparuj zegarek Apple Watch Series 3 z kompatybilnymi urządzeniami na siłowni. I łap motywację, strumieniując muzykę z Apple Music i audycje z Apple Podcasts.

 

Smartwatch Apple Watch Series 3 GPS 38mm srebrny z białym paskiem kobieta z zegarkem na ręcę
ikona obsługa

Zdrowie na uwadze

Monitorując tętno, smartwatch Apple Watch Series 3 powiadomi Cię, kiedy będzie niepokojąco wysokie lub niskie. Może wykryć również nieregularny rytm pracy serca, sugerujący migotanie przedsionków4. Funkcja Alarmowe SOS pozwoli Ci wezwać pomoc. Aplikacja Oddech ułatwi zapanowanie nad codziennym stresem. Do dyspozycji masz też całe mnóstwo apek zdrowotnych, które pomogą wzmacniać dobre nawyki i realizować cele.

 

Smartwatch Apple Watch Series 3 GPS 38mm srebrny z białym paskiem srebrny smartwatch widok z prawej strony

Opis
Producent PR Apple
Przekątna ekranu 1.5"
Rozdzielczość 272 x 340 px
Wbudowana pamięć 8 GB
Wejście karty pamięci Nie
System operacyjny watchOS 5
Wodoszczelność 5 ATM
Mikrofon Tak
Pojemność baterii do 18 godzin pracy
Transmisja danych Nie
Kolor Srebrny
Gwarancja 24 miesiące
Popularne w kategorii Smartwatche
To Top