Blender Bass Polska BH 10207 · ORLEN VITAY

Blender Bass Polska BH 10207

Czasowo niedostępne
Blender ręczny Bass Polska BH 10207 PRZYGOTUJ ZDROWY KOKTAJL, GDZIE TYLKO ZAPRAGNIESZ! Akumulatorowy blender ręczny Bass Polska BH 10207 to niezastąpiony sprzęt AGD dla osób aktywnych. Blendery na USB docenią wszyscy zwolennicy zdrowego odżywiania
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Blender ręczny Bass Polska BH 10207

ikona

PRZYGOTUJ ZDROWY KOKTAJL, GDZIE TYLKO ZAPRAGNIESZ!

Akumulatorowy blender ręczny Bass Polska BH 10207 to niezastąpiony sprzęt AGD dla osób aktywnych. Blendery na USB docenią wszyscy zwolennicy zdrowego odżywiania. Nasze urządzenie zachwyci zwłaszcza miłośników pysznych shaków, koktajli i smoothie. Blender ręczny posiada pojemny akumulator, który umożliwia przyrządzenie koktajlu poza domem. Włóż do zbiornika swoje ulubione składniki, zakręć nakrętkę i wrzuć blender do torby lub plecaka. Naciśnij przycisk i zblenduj składniki w pracy, w przerwie między wykładami lub po treningu. Twoje smoothie będzie świeże, pełne witamin i składników odżywczych! Używaj jako blender turystyczny na wycieczce lub kempingu. Nie rezygnuj z porcji witamin nawet w ekstremalnych warunkach! Sześć ostrzy ze stali nierdzewnej zmiksuje nawet twarde owoce w zaledwie trzydzieści sekund!

 

Blender ręczny Bass Polska BH 10207 z owocami
ikona

BLENDER Z AKUMULATOREM ZASILANYM PRZEZ USB

Blender akumulatorowy Bass Polska BH 10207 naładujesz wygodnie za pomocą przewodu USB. Ładowanie akumulatora trwa około trzech godzin. W tym czasie możesz korzystać z blendera i przyrządzać swoje ulubione koktajle. Praktyczna dioda LED poinformuje Cię o niskim poziomie naładowania akumulatora. Będzie także sygnalizować trwający proces ładowania. Jedno ładowanie akumulatora umożliwia przygotowanie około ośmiu koktajli!

 

Blender ręczny Bass Polska BH 10207 na białym tle
ikona

WYGODNA OBSŁUGA W KAŻDYCH WARUNKACH

Bez kapania, bez plam, bez problemu! Blender do smoothie Bass Polska BH 10207 został zaprojektowany tak, aby jego obsługa była wygodna w każdych warunkach. Kompaktowa konstrukcja blendera sprawia, że możesz go mieć zawsze przy sobie! Blender bezprzewodowy z łatwością zmieści się w kieszeni torebki lub plecaka. Zbiornik został wykonany z mocnego plastiku, który nie pęka i nie rysuje się. Nakrętka na zbiornik posiada silikonowy pierścień zabezpieczający przed kapaniem. Wygodne picie gwarantuje ustnik wyposażony w filtr, przez który nie przedostanie się miąższ.

 

Blender ręczny Bass Polska BH 10207 na białym tle
ikona

BŁYSKAWICZNE CZYSZCZENIE

Czy wiesz, że bezprzewodowy blender Bass Polska czyści się sam? Nie musisz go zmywać! Wystarczy, że wlejesz do zbiornika wodę i płyn do mycia naczyń, a następnie wciśniesz przycisk miksowania! Wypłucz zbiornik i gotowe!

 

Blender ręczny Bass Polska BH 10207 na białym tle
Opis
Producent PR Bass Polska
Moc Power 25 W
Rodzaj Blender ręczny
Ilość stopni prędkości 1
Funkcja kruszenia lodu Nie
Pojemnik do miksowania Nie
Pojemność 400 ml
Tryb pulsacyjny Nie
Kolor KL Biało-zielony
Zasilanie ZA akumulatorowe
Zawartość zestawu ZZ Blender, Kabel USB, Instrukcja obsługi
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe ID Jednorazowy czas pracy: 60 s
Popularne w kategorii Blendery i miksery
To Top