Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG BRB26705FWW · ORLEN VITAY

Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG BRB26705FWW

W magazynie Wysyłamy w 24h
2 949,00 zł lub 589 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Lodówka Samsung BRB26705FWW do zabudowy. Technologia pełnego No Frost w lodówce Samsung BRB26705FWW do zabudowy zapewnia stały obieg chłodnego powietrza, systematycznie usuwając nadmiar wilgoci z wnętrza lodówki.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Lodówka Samsung BRB26705FWW do zabudowy

ikona

Świeżość bez szronu i lodu

Technologia pełnego No Frost w lodówce Samsung BRB26705FWW do zabudowy zapewnia stały obieg chłodnego powietrza, systematycznie usuwając nadmiar wilgoci z wnętrza lodówki. Dzięki temu lód i szron nie osadzają się na ściankach czy produktach. Żywność zachowuje świeżość i wartości odżywcze na dłużej, a utrzymanie czystości jest łatwiejsze – bez rozmrażania.

 

Lodówka Samsung BRB26705FWW do zabudowy mrożone borówki i maliny
ikona

System All-Around Cooling

System All-Around Cooling w lodówce Samsung BRB26705FWW do zabudowy delikatnie i równomiernie rozprowadza chłodne powietrze w całym urządzeniu. Nowa linia lodówek Samsung zapewnia skuteczniejsze I łatwiejsze chłodzenie wszędzie tam, gdzie wymaga tego żywność. Precyzyjnie, szybko i w każdym zakątku Twojej lodówki.

 

Lodówka Samsung BRB26705FWW do zabudowy system All-Around Cooling
ikona

Technologia SpaceMax™

Technologia Space Max™ w lodówce Samsung BRB26705FWW do zabudowy zapewnia większą pojemność lodówki przy takich samych wymiarach zewnętrznych. Dzięki nowemu systemowi wydajnej izolacji ścianki urządzenia są cieńsze, co zapewnia więcej miejsca wewnątrz na produkty spożywcze.

 

Lodówka Samsung BRB26705FWW do zabudowy technologia SpaceMax™
ikona

Zmniejsza utratę zimnego powietrza

Technologia Metal Cooling w lodówce Samsung BRB26705FWW do zabudowy to doskonała izolacja i niezwykła efektywność chłodzenia. Specjalny metalowy panel tylnej ścianki urządzenia kumuluje niską temperaturę, dzięki czemu doskonale zatrzymuje zimno we wnętrzu lodówki nawet przy jej częstym otwieraniu. To estetyczne i skuteczne rozwiązanie zapewnia oszczędność energii i skraca czas pracy urządzenia.

 

Lodówka Samsung BRB26705FWW do zabudowy technologia Metal Cooling
ikona

Sięgaj swobodnie po potrzebne produkty

Nie musisz już przerzucać mnóstwa produktów za każdym razem, gdy sięgasz po coś do zamrażalnika. Półka Easy Slide w lodówce Samsung BRB26705FWW do zabudowy z łatwością wysuwa się i chowa, dzięki czemu możesz skutecznie przechowywać i organizować mrożonki, a także bez trudu zyskać do nich dostęp. Teraz więc szybko znajdziesz to, czego szukasz, nawet jeśli znajduje się z tyłu czy w rogu zamrażalnika. Koniec ze strefami niemożliwymi do dosięgnięcia.

 

Lodówka Samsung BRB26705FWW do zabudowy wysuwana półka Easy Slide
ikona

Dłuższa świeżość

Mięso, wędliny czy ryby najlepiej umieścić w dedykowanej im szufladzie o obniżonej temperaturze. w lodówce Samsung BRB26705FWW do zabudowy będą miały zapewnione odpowiednie warunki, przez co dłużej pozostaną świeże i zachowają substancje odżywcze.

 

Lodówka Samsung BRB26705FWW do zabudowy świeże mięso
Opis
label F
Producent PR Samsung
Pojemność całkowita Brutto 267 l
No frost tak
Pojemność chłodziarki Brutto 193 l
Pojemność zamrażalnika Brutto 74 l
Zużycie energii 288 kWh/rok
Kolor KO Biały
Wysokość 1775 mm
Szerokość 540 mm
Głębokość 550 mm
Waga 59 kg
Poziom hałasu [dB] 35
Gwarancja 24 miesiące
To Top