Chłodziarko-zamrażarka Samsung BRB26715DWW · ORLEN VITAY

Chłodziarko-zamrażarka Samsung BRB26715DWW

Czasowo niedostępne
Lodówka do zabudowy Samsung BRB26715DWW technologia Space Max™.Pojemna jak nigdy dotąd. Technologia Space Max™ zapewnia większą pojemność lodówki Samsung BRB26715DWW przy takich samych wymiarach zewnętrznych.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Lodówka do zabudowy Samsung BRB26715DWW technologia Space Max™

ikona

Pojemna jak nigdy dotąd

Technologia Space Max™ zapewnia większą pojemność lodówki Samsung BRB26715DWW przy takich samych wymiarach zewnętrznych. Dzięki nowemu systemowi wydajnej izolacji ścianki urządzenia są cieńsze, co zapewnia więcej miejsca wewnątrz na produkty spożywcze.

 

Lodówka do zabudowy Samsung BRB26715DWW otwarta lodówka w scenerii domowej zabudowana
ikona

Soczysta świeżość

Zastosowanie technologii Twin Cooling Plus™ umożliwia niezależne chłodzenie komór chłodziarki i zamrażalnika w lodówce Samsung BRB26715DWW. Osobne wentylatory i systemy chłodzenia w każdej z komór gwarantują utrzymanie niskiej temperatury i optymalnej wilgotności, tak by wszystko – nawet najmniej trwałe owoce i warzywa – mogło pozostać świeże jak najdłużej. System zapobiega również mieszaniu się zapachów.

 

Lodówka do zabudowy Samsung BRB26715DWW wnęrtze lodówki, zachowana świeżość pożywienia
ikona

Świeżość bez szronu i lodu

Technologia pełnego No Frost marki Samsung BRB26715DWW zapewnia stały obieg chłodnego powietrza, systematycznie usuwając nadmiar wilgoci z wnętrza lodówki. Dzięki temu lód i szron nie osadzają się na ściankach czy produktach. Żywność zachowuje świeżość i wartości odżywcze na dłużej, a utrzymanie czystości jest łatwiejsze – bez rozmrażania.

 

Lodówka do zabudowy Samsung BRB26715DWW owoce mrożone porównanie oszronione i bez szronu
ikona

Dłuższa świeżość

W lodówce Samsung BRB26715DWW mięso, wędliny czy ryby najlepiej umieścić w dedykowanej im szufladzie o obniżonej temperaturze. Będą miały zapewnione odpowiednie warunki, przez co dłużej pozostaną świeże i zachowają substancje odżywcze.

 

Lodówka do zabudowy Samsung BRB26715DWW prezentacja lodówki w scenerii domowej
ikona

Elastyczność i swoboda wykorzystania przestrzeni

Strefa Cool Select+ pozwala Ci dostosować lodówkę Samsung BRB26715DWW do Twoich aktualnych potrzeb dzięki możliwości dopasowania temperatury w zamrażalniku do konkretnego rodzaju żywności. Możesz zmienić zamrażalnik w chłodziarkę, jeśli potrzebujesz przechować większe zakupy albo wybrać tryb schładzania czy lekkiego mrożenia.

 

Lodówka do zabudowy Samsung BRB26715DWW prezentacja lodówki wnętrze zamrażalnika
ikona

Optymalna wilgotność

Zachowaj na dłużej świeżość i smak owoców i warzyw w lodówkach Samsung BRB26715DWW. Szuflada Humidity Fresh to inteligentnie zaprojektowana szuflada o podwyższonej wilgotności, zapewniająca doskonałe warunki do przechowywania żywności, która szybko się psuje. Idealnie dopasowana uszczelka zapewnia optymalną wilgotność, nie pozwalając jej wydostać się na zewnątrz.

 

Lodówka do zabudowy Samsung BRB26715DWW prezentacja lodówki wnętrze chłodziarki, szuflady
ikona

Energooszczędny i cichy

W lodówkach Samsung BRB26715DWW dzięki czujnikom zewnętrznym i wewnętrznym kompresor Digital Inverter automatycznie dostosowuje swoją pracę do zapotrzebowania na chłodzenie, co pozwala obniżyć rachunki za prąd i zapewnia niezwykle ciche działanie urządzenia. Wysoką jakość i niezawodność pracy potwierdza 10-letnia gwarancja.

 

Lodówka do zabudowy Samsung BRB26715DWW 10 lat graarancji na kompresor
Opis
label D
Producent PR Samsung
Pojemność całkowita brutto PCB 264 l
Pojemność całkowita netto PCN Brak danych
No frost NF Tak
Pojemność chłodziarki brutto PCHB 190l
Pojemność chłodziarki netto PCHN Brak danych
Pojemność zamrażalnika brutto PZB 74 l
Pojemność zamrażalnika netto PZN Brak danych
Zużycie energii ZE 185 kWh / rok
Gwarancja GW 24 miesiące
Wysokość WS 1775 mm
Szerokość SZ 540 mm
Głębokość GŁ 550 mm
Waga WG 69 kg
Sterowanie SE Elektroniczne
To Top