Multicooker Tefal Cook4me+ CY851130

Czasowo niedostępne
Multicooker Tefal Cook4me+ CY851130. Osobisty pomocnik kuchenny. Gotuj z multicookerem Tefal Cook4me+ CY851130 jak z osobistym pomocnikiem kuchennym! W prosty sposób poruszaj się po menu i wybieraj spośród funkcji: Składniki - jeśli chcesz ugotować określony produkt, wybierz go na ekranie, kliknij, a Cook4me+ zajmie się resztą; Przepisy - dzięki 150 zaprogramowanym przepisom Cook4me+ poprowadzi Cię przez cały proces przygotowania posiłku nawet dla 6 osób
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Multicooker Tefal Cook4me+ CY851130

ikona

Osobisty pomocnik kuchenny

Gotuj z multicookerem Tefal Cook4me+ CY851130 jak z osobistym pomocnikiem kuchennym! W prosty sposób poruszaj się po menu i wybieraj spośród funkcji: Składniki - jeśli chcesz ugotować określony produkt, wybierz go na ekranie, kliknij, a Cook4me+ zajmie się resztą; Przepisy - dzięki 150 zaprogramowanym przepisom Cook4me+ poprowadzi Cię przez cały proces przygotowania posiłku nawet dla 6 osób; Tryb manualny - przygotuj własny przepis, samodzielnie dobierając ustawienia urządzenia. Nie musisz kontrolować procesu gotowania, urządzenie jest w pełni bezpieczne i podtrzyma ciepło potrawy po przygotowaniu; Ulubione - możesz zapisać swoje ulubione przepisy i mieć do nich szybki dostęp.

 

Multicooker Tefal Cook4me+ CY851130 na blacie w kuchni od frontu
ikona

Intuicyjny panel sterowania

Multicooker Tefal Cook4me+ CY851130 wyposażono w intuicyjny panel sterowania, dzięki któremu z łatwością wybierzesz odpowiedni tryb gotowania czy przepis z pamięci urządzenia. Przeszukuj przepisy zapisane w pamięci urządzenia na podstawie posiadanych składników, ich wagi czy liczby porcji do przygotowania.

 

Multicooker Tefal Cook4me+ CY851130 na blacie w kuchni pod skosem w prawo
ikona

Nieograniczone możliwości

Urządzenie umożliwia gotowanie na parze, powolne gotowanie, gotowanie pod ciśnieniem i klasyczne gotowanie z możliwością wyboru 3 poziomów temperatury: niskiego (duszenie), średniego i wysokiego (przyrumienianie). Dodatkowo multicooker Tefal Cook4me+ CY851130 pozwala podgrzewać gotowe już potrawy i podtrzymywać temperaturę dań właśnie przygotowanych.

 

Multicooker Tefal Cook4me+ CY851130 widok na otwartego multicookera na blacie w kuchni pod skosem w prawo
ikona

Szybkie efekty bez wysiłku

Dzięki odpowiedniemu ciśnienie gotowanie przebiega szybciej niż zwykle, a multicooker Tefal Cook4me+ CY851130 samodzielnie zarządza procesem bez potrzeby kontroli. Dzięki funkcji opóźnionego startu masz pewność, że twoje danie będzie gotowe i ciepłe na czas!

 

Multicooker Tefal Cook4me+ CY851130 od frontu
Opis
Producent Tefal
Moc 1200 W
Pojemność 6 l
Sterowanie Panel sterowania
Regulacja temperatury przygotowywania potraw Nie
Funkcje Minutnik
W zestawie Multicooker
Kolor Biały
Wysokość 35 cm
Szerokość 35.5 cm
Głębokość 38 cm
Waga 6.4 kg
Gwarancja 24 miesięcy
To Top