Czujnik czadu Lanberg wewnętrzny SR-1105 + wbudowany termometr · ORLEN VITAY

Czujnik czadu Lanberg wewnętrzny SR-1105 + wbudowany termometr

Czasowo niedostępne
Czujnik czadu Lanberg wewnętrzny SR-1105. Czujnik czadu Lanberg wewnętrzny SR-1105 zapewnia nieustanne monitorowanie obecności czadu w pomieszczeniach mieszkalnych. Zastosowanie precyzyjnej technologii elektrochemicznej gwarantuje, że w przypadku przekroczenia dopuszczalnych norm stężenia tlenku węgla w powietrzu, sensor wyemituje sygnał alarmowy.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Czujnik czadu Lanberg wewnętrzny SR-1105

ikona

SKUTECZNE DZIAŁANIE

Czujnik czadu Lanberg wewnętrzny SR-1105 zapewnia nieustanne monitorowanie obecności czadu w pomieszczeniach mieszkalnych. Zastosowanie precyzyjnej technologii elektrochemicznej gwarantuje, że w przypadku przekroczenia dopuszczalnych norm stężenia tlenku węgla w powietrzu, sensor wyemituje sygnał alarmowy. Co więcej, wyświetlacz LCD na froncie urządzenia w każdej chwili poinformuje o aktualnym stężeniu czadu oraz o temperaturze w pomieszczeniu.

SR-1105 w pomieszczeniu
ikona

FUNKCJA PAUZY

Funkcja pauzy pozwala na tymczasowe wyciszenie sygnału alarmowego wynikającego z wykrycia czadu. Dzięki temu zyskasz 10 minut na zapanowanie nad sytuacją, a jeśli po ich upływie stężenie nadal będzie zbyt duże, czujnik czadu Lanberg wewnętrzny SR-1105 uruchomi się ponownie. Postaw na pewne rozwiązania!

SR-1105 front produktu
ikona

ZGODNOŚĆ Z WYMAGANYMI NORMAMI

Wysoką jakość i doskonałą trwałość urządzenia potwierdzają odpowiednie normy. Zgodność z normą 50291-1:2018 gwarantuje wydajność i pewność, że czujnik czadu Lanberg wewnętrzny SR-1105 w pełni zabezpieczy Cię przed niebezpiecznymi sytuacjami związanymi z ulatnianiem się tlenku węgla.

SR-1105 produkt w uzyciu
ikona

NIEZWYKLE DŁUGA PRACA NA BATERII

Czujnik czadu Lanberg wewnętrzny SR-1105 wyposażono we wbudowaną baterię litową, która charakteryzuje się żywotnością wynoszącą 10 lat. Uruchamia się ona automatycznie po ustawieniu płytki montażowej w odpowiedniej pozycji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że urządzenie nie zaskoczy Cię rozładowaną baterią i z powodzeniem będzie pełnić swoją rolę przez długi czas.

SR-1105 produkt poglad pod katem
Opis
Producent PRD Landberg
Łączność Nie dotyczy
Rodzaj czujnika Tlenku węgla
Wymagania systemowe Nie dotyczy
Elementy zestawu Czujnik
Sterowanie Mechaniczne
Częstotliwość Nie dotyczy
Informacje dodatkowe zasilanie akumulatorowe
Kompatybilność Nie dotyczy
Gwarancja 24 miesiące
To Top