Czujnik wejścia Eufy ENTRY SENSOR · ORLEN VITAY

Czujnik wejścia Eufy ENTRY SENSOR

Czasowo niedostępne
Eufy ENTRY SENSOR posiada dwuletnią żywotność baterii: jedna bateria zapewnia 800 dni monitorowania. Kompaktowa i wszechstronna konstrukcja pasuje do każdej ramy drzwi lub okna. Włącz lub wyłącz ochronę syreny, która uruchamia syrenę 100 decybeli w HomeBase i wysyła ostrzeżenie do smartfona po wykryciu wymuszonego wejścia.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Czujnik wejścia Eufy ENTRY SENSOR

ikona

CZUJNIK WEJŚCIA

Eufy ENTRY SENSOR posiada dwuletnią żywotność baterii: jedna bateria zapewnia 800 dni monitorowania. Do drzwi i okien: kompaktowa i wszechstronna konstrukcja pasuje do każdej ramy drzwi lub okna. Syrena 100 decybeli: włącz lub wyłącz ochronę syreny, która uruchamia syrenę 100 decybeli w HomeBase i wysyła ostrzeżenie do smartfona po wykryciu wymuszonego wejścia.Łatwa instalacja: wystarczy oderwać taśmę montażową i przykleić lub przykręcić czujnik do drzwi lub okna, które chcesz monitorować.

-sensor_perspektywa
Opis
Łączność WiFi
Rodzaj czujnika Ruchu
Wymagania systemowe Android
Elementy zestawu Urządzenie
Sterowanie Przez smartfon
Częstotliwość Brak danych
Informacje dodatkowe Syrena o głośności 100 dB
Kompatybilność Urządzenia mobilne
Gwarancja 24 miesiące
To Top