Dysk SSD Silicon Power A55 SP256GBSS3A55S25 256GB · ORLEN VITAY

Dysk SSD Silicon Power A55 SP256GBSS3A55S25 256GB

Czasowo niedostępne
Dysk SSD Silicon Power A55 256GB SP256GBSS3A55S25. Prawdziwa oszczędność czasu! Ciągle tracisz czas przy uruchamianiu i instalowaniu aplikacji komputerowych? Nadszedł czas, aby pozbyć się starego dysku i przerzucić się na nowy SSD. Wyposażony w interfejs SATA III 6Gbps Dysk SSD Silicon Power A55 jest w stanie uruchomić twoje aplikacje komputerowe w ciągu kilku sekund!
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Dysk SSD Silicon Power A55 256GB SP256GBSS3A55S25

ikona

Prawdziwa oszczędność czasu!

Ciągle tracisz czas przy uruchamianiu i instalowaniu aplikacji komputerowych? Nadszedł czas, aby pozbyć się starego dysku i przerzucić się na nowy SSD. Wyposażony w interfejs SATA III 6Gbps Dysk SSD Silicon Power A55 jest w stanie uruchomić twoje aplikacje komputerowe w ciągu kilku sekund!

 

Dysk SSD Silicon Power A55 256GB widok laptopa z informacją o przyspieszonym uruchamainiu
ikona

Bad Block management (BBM)

Zastosowany w dysku SSD Silicon Power A55 mechanizm zarządzania błędnymi blokami (BBM) może wykrywać i oznaczać uszkodzone bloki, aby uniknąć przechowywania danych w takich blokach i wyeliminować błędy dostępu. Nawet jeśli podczas usuwania pojawiają się błędy w nowych blokach, mechanizm ten może przenosić dane do innych efektywnych bloków, aby zapobiec utracie danych.

 

Dysk SSD Silicon Power A55 256GB Mechanizm zarządzania błędnymi blokami
ikona

Wbudowany mechanizm przyśpieszający zapis danych

Dzięki zastosowaniu buforu w postaci szybkiej pamięci SLC, dane, w dysku SSD Silicon Power A55, kopiowane są z niego bezpośrednio do komórek pamięci, bez angażowania kontrolera. W efekcie wykorzystanie możliwości zapisu komórek TLC jest zoptymalizowane a bciążenie kontrolera minimalne.

 

Dysk SSD Silicon Power A55 256GB schemat technologii SLC
ikona

SP ToolBox - monitorowanie stanu Twojego dysku SSD

SP Toolbox został opracowany do używania z dyskami SSD Silicon Power A55. Oferuje możliwość wygodnego monitorowania stanu pracy urządzenia, informacji o parametrach dysków i łatwej zmiany ustawień. Dodatkowo jest to zaawansowane i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie, które ułatwia utrzymanie urządzenia w stanie najwyższej wydajności.

 

Dysk SSD Silicon Power A55 256GB widok aplikacji do dysku
Opis
Producent PR Silicon Power
Rodzaj dysku SSD Wewnętrzny
Pojemność (GB) 256 GB
Format 2,5"
Prędkość odczytu (maksymalna) 550 MB/s
Prędkość zapisu (maksymalna) 450 MB/s
Dodatkowe informacje Technologia RAID
Gwarancja 36 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod producenta SP256GBSS3A55S25
Warunki gwarancji WG PARAMETR TBW (TOTAL BYTES WRITTEN) = 125 TB
Używanie produktu niezgodnie z przeznaczeniem lub warunkami podanymi w instrukcji obsługi, w szczególności jako element tworzący kryptowaluty, powodować może przekroczenie tego parametru, co nie stanowi wady tkwiącej w produkcie.
Szczegóły doty
Interfejs SATA III (6 Gb/s)
Wysokość 7 mm
Szerokość 69.9 mm
Głębokość 100 mm
To Top