Etui Samsung Smart S View Wallet Cover do Galaxy A32 LTE EF-EA325PWEGEE białe · ORLEN VITAY

Etui Samsung Smart S View Wallet Cover do Galaxy A32 LTE EF-EA325PWEGEE białe

Ocena:
90 % of 100
Dostępne wkrótce
Smukły, ale wytrzymały design sprawia, że etui Samsung Smart S View Wallet Cover do Galaxy A32 LTE chroni Twój telefon z każdej strony. Dzięki temu Twój telefon będzie w pełni bezpieczny i nie będą mu straszne żadne upadki. Do tego wyposażono w antybakteryjną powłokę, która chroni je przed drobnoustrojami. W jej skład wchodzi oparty na cynku dodatek o udowodnionym ciągłym działaniu uniemożliwiającym rozwój bakterii.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Etui Samsung Smart S View Wallet Cover do Galaxy A32 LTE Biały

ikona

Ochrona antybakteryjna

Etui Samsung Smart S View Wallet Cover do Galaxy A32 LTE wyposażono w antybakteryjną powłokę, która chroni je przed drobnoustrojami. W jej skład wchodzi oparty na cynku dodatek o udowodnionym ciągłym działaniu uniemożliwiającym rozwój bakterii. Możesz więc być pewny, że Twoje etui jest wolne od zarazków.

 

Etui Samsung Smart S View Wallet Cover do Galaxy A32 LTE powłoka antybakteryjna
ikona

Zawsze pod ręką

W etui Samsung Smart S View Wallet Cover do Galaxy A32 LTE umieszczono wewnętrzną kieszeń pozwalającą wygodnie przechowywać przydatne karty, dzięki czemu zawsze będziesz mógł mieć pod ręką to, co będzie Ci najbardziej potrzebne.

 

Etui Samsung Smart S View Wallet Cover do Galaxy A32 LTE widok na wewnętrzną kieszeń w etui
ikona

Wszechstronna ochrona

Smukły, ale wytrzymały design sprawia, że etui Samsung Smart S View Wallet Cover do Galaxy A32 LTE chroni Twój telefon z każdej strony. Dzięki temu Twój telefon będzie w pełni bezpieczny i nie będą mu straszne żadne upadki.

 

Etui Samsung Smart S View Wallet Cover do Galaxy A32 LTE widok na wskazany element w etui chroniący boki
ikona

Łatwy dostęp dzięki etui S View Cover

Przezroczyste małe okno i inteligentny czujnik w etui Samsung Smart S View Wallet Cover do Galaxy A32 LTE ułatwiają odbieranie połączeń, sprawdzanie powiadomień i używanie innych kluczowych funkcji bez potrzeby otwierania etui.

 

Etui Samsung Smart S View Wallet Cover do Galaxy A32 LTE widok na małe przezroczyste okno w etui
Opis
Producent PR Samsung
Producent urządzenia kompatybilnego Samsung
Model urządzenia kompatybilnego A32 LTE
Gwarancja GW 6 miesięcy
Kolor biały
To Top