Ostrzałka do noży Fiskars FF 978700/1003098 · ORLEN VITAY

Ostrzałka do noży Fiskars FF 978700/1003098

Czasowo niedostępne
Czarna ostrzałka do noży Fiskars Roll-Sharp jest łatwa w obsłudze i skuteczna, zapewnia doskonały szlif ostrzy nad którymi pracuje. Antypoślizgowy materiał na podstawie urządzenia gwarantuję stabilną pozycje i bezpieczeństwo.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Ostrzałka do noży Fiskars Roll-Sharp Czarna

ikona

Ostrzałka Roll-Sharp

Czarna ostrzałka do noży Fiskars Roll-Sharp jest łatwa w obsłudze i skuteczna, zapewnia doskonały szlif ostrzy nad którymi pracuje. Antypoślizgowy materiał na podstawie urządzenia gwarantuję stabilną pozycje i bezpieczeństwo. Dzięki ceramicznym kamieniom szlifierskim ostrze będzie gładkie oraz ostre i poradzi sobie z każdym materiałem. Dodatkowo wbudowany mechanizm gwarantuje prawidłowy kąt ostrzenia, co zapewnia jeszcze dokładniejsze działanie.

 

Ostrzałka do noży Fiskars Roll-Sharp Czarna z boku
ikona

Wygodna w użyciu

Czarna ostrzałka do noży Fiskars Roll-Sharp nie wymaga zasilania, dlatego będziesz mógł ją używać w kazdej chwili. Nadaje się zarówno dla prawo, jak i leworęcznych osób co czyni ją niezwykle wygodną w użytkowaniu. Regularne ostrzenie noży powinno odbywać się przynajmniej raz w miesiącu, żeby przedłużać jej skuteczność, a także żywotność.

 

Ostrzałka do noży Fiskars Roll-Sharp Czarna z tyłu

Opis
Producent PRD Fiskars
Typ urządzenia TPU Ostrzałka do noży
Przeznaczenie PRZ Ostrzałka do wszystkich rodzajów noży Fiskars z gładkim ostrzem
Wymiary WMR szerokość: 16,5 cm
Waga WG 87 g
Kolor KLR Czarny
Dodatkowe informacje DDI Nie wymaga energii elektrycznej
Zawartość zestawu ZWS Ostrzałka Roll-Sharp
Gwarancja GWR 24 miesiące
To Top