Hulajnoga Elektryczna Segway Ninebot KickScooter F30D · ORLEN VITAY

Hulajnoga Elektryczna Segway Ninebot KickScooter F30D

Czasowo niedostępne
Hulajnoga Elektryczna Segway Ninebot KickScooter F30D Szara. Szukasz sprytnego i ekologicznego sposobu przemieszczania się? Chcesz uniknąć korków jadąc do pracy? Albo po prostu dołączyć do swoich bliskich w sprawny i bezproblemowy sposób?
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Hulajnoga Elektryczna Segway Ninebot KickScooter F30D Szara

ikona

Ciesz się swobodą poruszania się z F30D!

Szukasz sprytnego i ekologicznego sposobu przemieszczania się? Chcesz uniknąć korków jadąc do pracy? Albo po prostu dołączyć do swoich bliskich w sprawny i bezproblemowy sposób? Sprawdź wszystkie cechy hulajnogi elektrycznej Segway Ninebot KickScooter F30D, a wybór będzie prosty! Zasięg do 30 km, prędkość do 20 km/h, 10-calowe pneumatyczne opony zapewniające płynną jazdę oraz wyposażenie gwarantujące bezpieczeństwo - F30D jest tym, czego potrzebujesz!

 

Hulajnoga Elektryczna Segway Ninebot KickScooter F30D obok odpoczywającego mężczyzny
ikona

Mocny silnik 300 W zabierze Cię tam, gdzie chcesz!

Poruszanie się jeszcze nigdy nie było tak proste: dzięki silnikowi o mocy 300 W hulajnoga elektryczna Segway Ninebot KickScooter F30D jest w stanie pokonać 15% wzniesienia i rozpędzić Cię do maksymalnej prędkości 25 km/h. W mgnieniu oka będziesz na miejscu! Wypróbuj już dziś!

 

Hulajnoga Elektryczna Segway Ninebot KickScooter F30D - mężczyzna jadący na hulajnodze
ikona

Jedna manetka do 2 hamulców regeneracyjnych!

Nie musisz wybierać który hamulec jest lepszy w danej sytuacji: jedna manetka steruje dwoma niezależnymi hamulcami, co daje Ci lepszą kontrolę nad hulajnogą elektryczną Segway Ninebot KickScooter F30D, gdy musisz się zatrzymać. Elektryczny hamulec przedni i tarczowy hamulec tylny nie tylko zapewnią Ci bezpieczeństwo, ale także odzyskają energię podczas hamowania.

 

Hulajnoga Elektryczna Segway Ninebot KickScooter F30D widok na kierownice
ikona

Połącz się z aplikacją Segway-Ninebot

Aplikacja Segway-Ninebot (dla iOS i Android) poprzez Bluetooth pozwala na sprawdzenie niezbędnych informacji takich jak prędkośc jazdy, poziom naładowania bateri, tryb jazdy itp. Kompatybilność aplikacji z hulajnogą daje po prostu ogromne możliwości. Możesz jechać swoją hulajnogą elektryczną Segway Ninebot KickScooter F30D bez obaw!

 

Hulajnoga Elektryczna Segway Ninebot KickScooter F30D obok smartfona
Opis
Producent PR Segway
Maksymalny zasięg 30 km
Pojemność baterii PB 7650mAh
Max. Obciążenie MO 120 kg
Max. Prędkość MP 20 km/h
Koła 10"
Silnik 300 W
Kolor Color szary
Wysokość (mm) 1160mm
Szerokość (mm) 480 mm
Głębokość (mm) 1143 mm
Waga WG 16,4 kg
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe ID Maksymalny kąt nachylenia terenu: 15°
To Top