Hulajnoga elektryczna Xiaomi Electric Scooter 1S

W magazynie Wysyłamy w 24h
1 799,00 zł lub 359 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Złożenie hulajnogi Xiaomi Mi Electric Scooter 1S zajmuje tylko 3 sekundy. Po złożeniu hulajnoga ma jedyne 49 cm wysokości. Pojazd jest kompaktowy i zajmuje mniej miejsca, dzięki czemu można go łatwo zmieścić w bagażniku. Korpus jest wykonany ze stopu aluminium o niskiej gęstości i wysokiej wytrzymałości wykorzystywany w przemyśle lotniczym...
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mi Electric Scooter 1S

ikona bateria

Litowa bateria o wysokim standardzie bezpieczeństwa

Wysoce bezpieczna bateria litowa 18650 z mocnym zasilaczem zapewnia bezpieczną i trwałą wydajność. W pełni naładowana hulajnoga elektryczna Xiaomi Mi Electric Scooter 1S jest w stanie przemierzyć odległość aż 30 kilometrów przy maksymalnej prędkości do 25 km/h!.

 

Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mi Electric Scooter 1S rozłożona o złożona hulajnoga
ikona tryb

Trzy tryby prędkości, wygodne przełączanie

Podczas dojazdów do pracy naciśnij S, aby jak najszybciej dostać się na miejsce. Podczas relaksującej jazdy po parku wypróbuj tryb D, a na zatłoczonych bulwarach wypróbuj możliwości trybu pieszego, aby dostosować tempo do otoczenia. Wybieranie trybu odbywa się poprzez dwukrotne, szybkie naciśnięcie przycisku zasilania. Wpasuj się do otaczającego Cię świata razem z Xiaomi Mi Electric Scooter 1S.

 

Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mi Electric Scooter 1S jazda na hulajnodze
ikona czas

Złóż ją w 3 sekundy

Złożenie hulajnogi Xiaomi Mi Electric Scooter 1S zajmuje tylko 3 sekundy. Po złożeniu hulajnoga ma jedyne 49 cm wysokości. Pojazd jest kompaktowy i zajmuje mniej miejsca, dzięki czemu można go łatwo zmieścić w bagażniku. Korpus jest wykonany ze stopu aluminium o niskiej gęstości i wysokiej wytrzymałości wykorzystywany w przemyśle lotniczym. Maksymalne obciążenie do 100 kg. Mi Electric Scooter 1S przy masie netto 12,5 kg jest jednocześnie lekki i wytrzymały.

 

Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mi Electric Scooter 1S złożona hulajnoga w bagażniku
ikona sterowanie

Sterowanie zaprojektowane pod kątem najlepszych wrażeń z jazdy

Łatwa kontrola, spróbujesz raz i już nie zapomnisz. Wielofunkcyjna deska rozdzielcza - wyświetlanie w czasie rzeczywistym 8 rodzajów danych: tryb prędkości, moc, blokada i inne informacje dotyczące jazdy widoczne na pierwszy rzut oka. Jeden przycisk, wiele możliwości - intuicyjne sterowanie, szybki dostęp do wszystkich funkcji. Przycisk służy nie tylko do włączania i wyłączania, ale także do przełączania między trybami prędkości oraz obsługi reflektorów. Wrażliwa przepustnica - umiarkowany opór ręcznego gazu i szybkie sprzężenie zwrotne sprawiają, że prędkość jazdy jest łatwiejsza do kontrolowania, a przyspieszenie jest stabilniejsze i płynniejsze. Wygodna kierownica - kierownica jest wykonana z materiału TPR, co zapewnia wygodny chwyt, nawet przy wielogodzinnej jeździe. Wygodna kierownica znacznie poprawia wrażenia z jazdy.

 

Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mi Electric Scooter 1S panel sterowania
ikona aplikacja

Aplikacja Mi Home, Twój inteligentny asystent jazdy

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S można podłączyć do aplikacji Mi Home przez Bluetooth, aby zablokować i odblokować, jak również dokładnie monitorować dane jazdy (np. przebieg, prędkość, pozostały czas pracy baterii itp.) oraz dostosować ustawienia tempomatu. So oferuje aplikacja - statystyki jazdy, system zdalnego blokowania, tempomat, Bluetooth, odzyskiwanie energii, aktualizacje oprogramowania.

 

Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mi Electric Scooter 1S aplikacja mobilna
Opis
Producent PR XIAOMI
Maksymalny zasięg 30 km
Pojemność baterii PB 7800 mAh
Max. Obciążenie MO 100 kg
Max. Prędkość MP 25 km/h
Koła 8,5"
Silnik 250 W
Kolor Color Czarny
Wysokość (mm) 114 cm
Szerokość (mm) 108 cm
Głębokość (mm) b.d
Gwarancja 24 miesiące
To Top