Komplet noży kuchennych w bloku 5 szt GERLACH 981 M · ORLEN VITAY

Komplet noży kuchennych w bloku 5 szt GERLACH 981 M

Czasowo niedostępne
Komplet noży kuchennych w bloku Gerlach LOFT (5szt.). Zestaw noży Loft – nowoczesny design i funkcjonalność w jednym Komplet noży kuchennych w bloku Gerlach LOFT wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej X50CrMoV15 z dodatkiem chromu, wanadu i molibdenu.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Komplet noży kuchennych w bloku Gerlach LOFT (5szt.)

ikona

Zestaw noży Loft – nowoczesny design i funkcjonalność w jednym

Komplet noży kuchennych w bloku Gerlach LOFT wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej X50CrMoV15 z dodatkiem chromu, wanadu i molibdenu. Dzięki temu produkty są bardziej wytrzymałe i odporne na korozję. Podczas krojenia sprawnie przecinają mięso, chleb, warzywa, owoce i inne produkty. Twardość ostrza noża Loft na skali Rockwella wynosi 55-56 HRC. Model Loft został wyposażony w ergonomiczną i antypoślizgową rękojeść z trwałego tworzywa ABS, która gwarantuje pewny chwyt, nawet podczas intensywnego przyrządzania dań. Dzięki pomocniczym symbolom na rękojeści, wybór konkretnego noża do krojenia nie będzie już więcej problemem. Komplet noży Loft dostępny jest z eleganckim, lakierowanym blokiem z drewna bukowego.

Komplet noży kuchennych w bloku Gerlach LOFT (5szt.) w rękach kucharza
ikona

Zestaw noży Loft – nowoczesny design i funkcjonalność w jednym

Linia Loft to nowoczesny zestaw noży kuchennych Gerlach. Doskonała ozdoba industrialnych, loftowych pomieszczeń kuchennych oraz niezastąpiony pomocnik w przyrządzaniu posiłków. Każdy nóż z linii ma swoją funkcję, która oznaczona jest specjalnym symbolem na rękojeści. Ostrze ze stali nierdzewnej, uchwyt antypoślizgowy to jedne z licznych atutów serii Loft, która stanie się atrakcyjnym zestawem dla doświadczonych miłośników gotowania, jak i poczatkujących kucharzy.

Komplet noży kuchennych w bloku Gerlach LOFT (5szt.) na stole kuchennym
Opis
Producent PR Gerlach
Długość ostrza Nóż santoku (17,78cm), Nóż do chleba (20,35cm), Nóź kuchenny (20,31cm), Nóż kuchenny (12,7cm), Nóż do jarzyn (8,89cm)
Materiał wykonania ostrza Wysokogatunkowej stali nierdzewnej
Materiał wykonania rękojeści tworzywo sztuczne
Kolor rękojeści Czarny
W zestawie Nóż santoku, Nóż do chleba, Nóź kuchenny, Nóż kuchenny, Nóż do jarzyn
Waga WG Nóż santoku (0,24kg), Nóż do chleba (0,23kg), Nóź kuchenny (0,22kg), Nóż kuchenny (0,13 kg), Nóż do jarzyn (0,12 kg)
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe lakierowany blok z drewna bukowego
To Top