Komplet sztućców Gerlach Celestia 24-szt. w pudełku · ORLEN VITAY

Komplet sztućców Gerlach Celestia 24-szt. w pudełku

Czasowo niedostępne
Zestaw sztućców Gerlach Celestia (24 szt.) Klasyczny i elegancki design Zestaw sztućców 24 szt. Gerlach Celestia powstał z połączenia klasycznego wzornictwa z subtelnym ornamentem, który nadaje nożom, widelcom i łyżkom elegancki oraz gustowny wygląd.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Zestaw sztućców Gerlach Celestia (24 szt.)

ikona

Klasyczny i elegancki design

Zestaw sztućców 24 szt. Gerlach Celestia powstał z połączenia klasycznego wzornictwa z subtelnym ornamentem, który nadaje nożom, widelcom i łyżkom elegancki oraz gustowny wygląd. Tradycyjny kształt i forma sprawiają, że starannie zaprojektowane sztućce Celestia będą pięknym dodatkiem przy odświętnym obiedzie, jak i porannym śniadaniu. Linia dostępna jest w dwóch wykończeniach: matowym i z połyskiem, które podkreślają unikalne zdobienie zestawu. Ten niepowtarzalny design linii Celestia został zauważony i nagrodzony licznymi nagrodami i wyróżnieniami: Godło Teraz Polska, Medal Europejski 2000, Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, Dobry Wzór 1995.

 

Zestaw sztućców Gerlach Celestia (24 szt.) na szarym tle
Opis
Producent PRD Gerlach
Rodzaj RDZ Sztućce
Przeznaczenie PRZ Do kuchni
Wykonanie WK stal nierdzewna 18/10
Zawartość zestawu ZZW Nóż obiadowy – 6 szt., Widelec obiadowy – 6 szt., Łyżka obiadowa – 6 szt., Łyżeczka do herbaty - 6 szt.
Gwarancja GW Gwarancja wieczysta
Informacje dodatkowe IND matowy połysk
To Top