Komplet sztućców Gerlach Celestia 68-szt. w walizce · ORLEN VITAY

Komplet sztućców Gerlach Celestia 68-szt. w walizce

Czasowo niedostępne
Zestaw sztućców Gerlach Celestia (68 szt.) Zestaw sztućców 68 szt. Gerlach Celestia to tradycyjna zastawa, która będzie towarzyszyć na stołach na co dzień i od święta. Klasyczne wzornictwo i kształt przełamane zostało subtelnym zdobieniem, które nadaje lekkości i elegancji łyżkom, widelcom i nożom.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Zestaw sztućców Gerlach Celestia (68 szt.)

ikona

Zestaw sztućców w walizce CELESTIA

Zestaw sztućców 68 szt. Gerlach Celestia to tradycyjna zastawa, która będzie towarzyszyć na stołach na co dzień i od święta. Klasyczne wzornictwo i kształt przełamane zostało subtelnym zdobieniem, które nadaje lekkości i elegancji łyżkom, widelcom i nożom. Seria Celestia dostępna jest w dwóch wykończeniach: połysk oraz mat, które dopełniają i podkreślają linię zdobienia sztućców. Kunsztownie zaprojektowane z dbałością o detal nadadzą wyrafinowania wszystkim spotkaniom przy stole. Perfekcyjny design serii Celestia zostały zauważony i nagrodzony licznymi nagrodami i wyróżnieniami: Godło Teraz Polska, Medal Europejski 2000, Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, Dobry Wzór 1995.

 

Zestaw sztućców Gerlach Celestia (68 szt.) lężące na muralu

Opis
Producent PRD Gerlach
Rodzaj RDZ Sztućce
Przeznaczenie PRZ Do kuchni
Wykonanie WK stal nierdzewna 18/10
Zawartość zestawu ZZW Nóż obiadowy – 12 szt., Widelec obiadowy – 12 szt., Łyżka obiadowa – 12 szt., Łyżeczka do herbaty - 12 szt., Widelczyk do ciasta – 12 szt., Łyżka do sałaty/ziemniaków – 2 szt., Widelec do sałaty – 1 szt., Widelec półmiskowy – 1 szt., Łyżka do sosu – 1 szt., Łyżka wazowa – 1 szt., Łyżeczka do cukru – 1 szt., Łopatka do tortu – 1 szt.
Gwarancja GW Gwarancja wieczysta
Informacje dodatkowe IND Wysoki połysk
To Top