Kompresor pod gniazdo zapalniczki Black&Decker 12V ASI400-XJ · ORLEN VITAY

Kompresor pod gniazdo zapalniczki Black&Decker 12V ASI400-XJ

W magazynie Wysyłamy w 24h
199,00 zł lub 39 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Wszechstronny kompresor BLACK+DECKER ASI400-XJ może być używany wszędzie. Z trzema różnymi źródłami zasilania; możesz używać go w domu przy zasilaniu z sieci elektrycznej, podłączać do gniazdka samochodowego za pomocą zasilacza 12 V, a nawet używać akumulatora litowo-jonowego 18 V, jeśli jesteś poza domem. Idealny do opon samochodowych i rowerowych, materacy, piłek nożnych i nie tylko, wysoka wydajność pozwala szybko wykonać zadanie
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Kompresor BLACK+DECKER ASI400-XJ 11 BAR

ikona

Pompuj, pompuj, pompuj.

Ten naprawdę wszechstronny kompresor BLACK+DECKER ASI400-XJ może być używany wszędzie. Z trzema różnymi źródłami zasilania; możesz używać go w domu przy zasilaniu z sieci elektrycznej, podłączać do gniazdka samochodowego za pomocą zasilacza 12 V, a nawet używać akumulatora litowo-jonowego 18 V, jeśli jesteś poza domem. Idealny do opon samochodowych i rowerowych, materacy, piłek nożnych i nie tylko, wysoka wydajność pozwala szybko wykonać zadanie. W komplecie z cyfrowym manometrem i technologią automatycznego wyłączania, ten kompresor zapewnia spokój ducha.

Konpresor BLACK+DECKER ASI400-XJ urządzenie podczas pracy przy aucie
Opis
Producent PRD Black&Decker
Rodzaj RDZ Kompresor
Przeznaczenie PRZ Pompowanie opon, materacy, piłek i itp.
Zawartość zestawu ZZW Kompresor o ciśnieniu 11 Bar / 160 PSI
Gwarancja GWR 24 miesiące
To Top