Kosiarka Bosch Indego S+500 · ORLEN VITAY

Kosiarka Bosch Indego S+500

W magazynie Przewidywana wysyłka w 24h
3 899,00 zł lub 779 600 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Po co kosić trawę losowo, skoro można kosić inteligentnie? Dzięki systemowi LogiCut kosiarka Indego S + 500 jest inteligentna. Wie, w których miejscach ogrodu już była, a w których jeszcze nie.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Kosiarka Bosch Indego S+500

ikona

Po co kosić trawę losowo, skoro można kosić inteligentnie? Dzięki systemowi LogiCut kosiarka Indego S + 500 jest inteligentna. Wie, w których miejscach ogrodu już była, a w których jeszcze nie.

Funkcja LogiCut umożliwia kosiarce Indego koszenie trawnika równoległymi pasami, dzięki czemu praca jest szybsza. Pozwala to nie tylko zachować piękny i zdrowy wygląd trawnika, lecz także oszczędza więcej energii podczas pracy i w mniejszym stopniu obciąża akumulator. System LogiCut określa kierunek koszenia dla każdego cyklu, aby zapobiegać pozostawianiu trwałych śladów po koszeniu. Dzięki systemowi LogiCut kosiarka Indego jest inteligentna. Wie, w których miejscach ogrodu już była, a w których jeszcze nie. Kosiarka Indego S+ 500 z funkcją SmartMowing tworzy plan pracy w oparciu o wielkość trawnika, prognozę pogody oraz indywidualne preferencje, co oznacza, że nie ma już konieczności ręcznego programowania urządzenia. Kosiarka Indego może skosić nawet 3 trawniki, jeśli ich łączna powierzchnia nie przekracza 500 m².

 

Kosiarka Bosch Indego S+500 przodem
ikona

Po co kosić trawę losowo, skoro można kosić inteligentnie?

Inteligentny system nawigacji LogiCut oblicza najbardziej efektywną trasę koszenia, dzięki czemu kosiarka Indego wie dokładnie, w którym miejscu ma kosić trawę. Zmieniając kierunek koszenia podczas każdego cyklu pracy, kosiarka nie pozostawia po sobie śladów, dbając o zdrowy i bujny wygląd trawy.

 

Kosiarka Bosch Indego S+500 od góry
ikona

Optymalne plany pracy

Funkcja SmartMowing w kosiarce Bosch wykorzystuje najnowszą prognozę pogody, aby automatycznie unikać niekorzystnych warunków pogodowych, umożliwiając koszenie w optymalnych warunkach.

 

Kosiarka Bosch Indego S+500 bokiem z przedstawieniem funkcji pogody
ikona

Wykrywanie przeszkód

Kosiarka Bosch Indego S+500 wykorzystuje czujniki zderzeniowe. Umożliwia to kosiarce Indego łatwe wykrywanie przeszkód i omijanie ich, aby kontynuować koszenie według zaplanowanej trasy.

 

Kosiarka Bosch Indego S+500 stojąca przed drzewem
ikona

Koszenie aż do krawędzi

Kosiarka Bosch Indego rozpocznie następny cykl pełnego koszenia od funkcji Border Cut, zapewniając czyste wykończenie krawędzi trawnika tak aby finalny efekt był rewelacyjny

 

Kosiarka Bosch Indego S+500 od góry koszący krawędzie trawnika
Opis
Producent PRD Bosch
Rodzaj kosiarki RDK Akumulatorowa
Regulacja szerokości koszenia RGS Tak
Regulacja wysokości koszenia RWK Tak
Szerokość koszenia SZK 19 cm
Pojemność kosza PJK Nie dotyczy
Koła łożyskowane KLL Nie
Waga WG 7,7 kg
Wymiary WMR 445 x 364 x 202 mm (dł. x szer. x wys.)
Kolor KLR Zielony
Gwarancja GWR 24 miesiące
Popularne w kategorii Kosiarki i podkaszarki
To Top