Kuchenka elektryczna Girmi PE16 · ORLEN VITAY

Kuchenka elektryczna Girmi PE16

Czasowo niedostępne
Kuchenka elektryczna Girmi PE16. Gotowanie jest możliwe w dowolnym miejscu i czasie dzięki naszej płycie elektrycznej Girmi PE16. Ta przenośna kuchenka elektryczna gwarantuje niezawodną pracę i zajmuje niewiele miejsca w kuchni czy plecaku
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Kuchenka elektryczna Girmi PE16

ikona

Wszechstronna

Gotowanie jest możliwe w dowolnym miejscu i czasie dzięki naszej płycie elektrycznej Girmi PE16. Ta przenośna kuchenka elektryczna gwarantuje niezawodną pracę i zajmuje niewiele miejsca w kuchni czy plecaku.

 

Kuchenka elektryczna Girmi PE16 perspektywa
ikona

Doskonałe wykonanie

Kuchenka elektryczna Girmi PE16 wyposażona w żeliwną płytę, bardzo łatwą do czyszczenia i gwarantującą wygodne gotowanie do małych garnków, urządzenie to bardzo szybko nagrzewa się dzięki mocy 500 W w połączeniu z jego rozmiarem, a temperaturę można regulować za pomocą wygodnego pokrętła sterującego. dostosowanie.

 

Kuchenka elektryczna Girmi PE16 lampka kontrolna
ikona

 

Kuchenka elektryczna Girmi PE16 jest idealna, jeśli potrzebujesz dodatkowego źródła ciepła do kuchni lub aby utrzymać ciepło potraw podczas bufetu na świeżym powietrzu, PE16 jest wyposażony w antypoślizgowe gumowe nóżki, które zapewniają stabilność i bezpieczeństwo produktu podczas użytkowania.

 

Kuchenka elektryczna Girmi PE16 z góry
Opis
Producent PR Girmi
Rodzaj RDZ Elektryczny
Liczba pół grzewczych LPG 1
Liczba funkcji LBF Regulacja temperatury
Programator PRG Tak
Kolor KLR czarna
Informacje dodatkowe DDI Antypoślizgowe nóżki podporowe
Gwarancja GWR 24 miesiące
To Top