Kuchenka mikrofalowa Severin MW7750 · ORLEN VITAY

Kuchenka mikrofalowa Severin MW7750

W magazynie Wysyłamy w 24h
489,00 zł lub 97 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7750 800W Czarna. Wiele osób nie wyobraża sobie kuchni bez mikrofalówki, szczególnie Ci, którym często brakuje czasu. SEVERIN oferuje szeroki wybór energooszczędnych kuchenek mikrofalowych, od prostych, ekonomicznych modeli, po zaawansowane wersje, wyposażone w najnowocześniejsze funkcje.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7750 800W Czarna

ikona

Idealny wybór dla zabieganych osób

Wiele osób nie wyobraża sobie kuchni bez mikrofalówki, szczególnie Ci, którym często brakuje czasu. SEVERIN oferuje szeroki wybór energooszczędnych kuchenek mikrofalowych, od prostych, ekonomicznych modeli, po zaawansowane wersje, wyposażone w najnowocześniejsze funkcje.

Największą zaletą stosowania mikrofalówek jest szybkość przygotowania posiłków, co przekłada się wprost na oszczędność czasu i energii. Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7750 może być stosowana do gotowania, duszenia i pieczenia potraw, a także do rozmrażania. Właściwie każda żywność nadaje się do obróbki w mikrofalówce. Przygotowane w niej dania mają właściwą konsystencję bez zbrylania i zlepiania.

Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7750 800W Czarna widok na przód
ikona

Atrakcyjny design

Kuchenkę mikrofalową SEVERIN MW 7750 charakteryzuje wysoka jakość wykonania i zastosowanych materiałów, co gwarantuje trwałość i bezpieczną eksploatację urządzeń. Obudowy mikrofalówek SEVERIN wykonane są ze stali nierdzewnej lub pokryte lakierem odpornym na wysokie temperatury. Dzięki temu urządzenie zachowa atrakcyjny wygląd przez wiele lat.

Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7750 800W Czarna zblizene na panel sterowania
ikona

Funkcjonalność w każdym calu

Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7750 o mocy 800W wyposażona została w funkcję EasySelect zapewniającą łatwą i intuicyjną obsługę dzięki przejrzystemu układowi panelu sterującego, funkcję LEDTouch - nowoczesny ekran dotykowy LED z funkcją szybkiego wyboru, funkcję BeSilent, która pozwala dowolnie włączać i wyłączać sygnały dźwiękowe oraz funkcję FavouriteDish umożliwiającą zapisanie mocy i czasu gotowania dla trzech dań.

Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7750 800W Czarna widok na wnętrze
Opis
Producent SEVERIN
Moc 800 W
Rodzaj Kuchenka mikrofalowa
Pojemność całkowita 20l
Wyświetlacz Tak
Grill Tak
Panel sterowania elektroniczne + pokrętło
Wysokość 262 mm
Szerokość 452 mm
Głębokość 380 mm
Waga 13 kg
Kolor czarny
Gwarancja GW 24 miesięcy
Informacje dodatkowe 8 automatycznych programów gotowania dostosowanych do różnych rodzajów produktów, 10 poziomów mocy mikrofali, w tym rozmrażanie w oparciu o czas i wagę
To Top