Kuchenka mikrofalowa Severin MW7753 · ORLEN VITAY

Kuchenka mikrofalowa Severin MW7753

W magazynie Wysyłamy w 24h
789,00 zł lub 157 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7753 900W Srebrna. Wiele osób nie wyobraża sobie kuchni bez mikrofalówki, szczególnie Ci, którym często brakuje czasu. SEVERIN oferuje szeroki wybór energooszczędnych kuchenek mikrofalowych, od prostych, ekonomicznych modeli, po zaawansowane wersje, wyposażone w najnowocześniejsze funkcje.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7753 900W Srebrna

ikona

Idealny wybór dla zabieganych osób

Wiele osób nie wyobraża sobie kuchni bez mikrofalówki, szczególnie Ci, którym często brakuje czasu. SEVERIN oferuje szeroki wybór energooszczędnych kuchenek mikrofalowych, od prostych, ekonomicznych modeli, po zaawansowane wersje, wyposażone w najnowocześniejsze funkcje.

Największą zaletą stosowania mikrofalówek jest szybkość przygotowania posiłków, co przekłada się wprost na oszczędność czasu i energii. Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7753 może być stosowana do gotowania, duszenia i pieczenia potraw, a także do rozmrażania. Właściwie każda żywność nadaje się do obróbki w mikrofalówce. Przygotowane w niej dania mają właściwą konsystencję bez zbrylania i zlepiania.

Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7753 900W Srebrna widok od prawej strony na przód
ikona

Atrakcyjny design

Kuchenkę mikrofalową SEVERIN MW 7753 charakteryzuje wysoka jakość wykonania i zastosowanych materiałów, co gwarantuje trwałość i bezpieczną eksploatację urządzeń. Obudowy mikrofalówek SEVERIN wykonane są ze stali nierdzewnej lub pokryte lakierem odpornym na wysokie temperatury. Dzięki temu urządzenie zachowa atrakcyjny wygląd przez wiele lat.

Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7753 900W Srebrna zblizene na panel sterowania
ikona

Funkcjonalność w każdym calu

Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7753 o mocy 900W wyposażona została w funkcję EasySelect zapewniającą łatwą i intuicyjną obsługę dzięki przejrzystemu układowi panelu sterującego, funkcję LEDTouch - nowoczesny ekran dotykowy LED z funkcją szybkiego wyboru oraz funkcję Hot Air Convection umożliwiającą pieczenie i gotowanie z obiegiem gorącego powietrza do 200°C. Posiada także 8 automatycznych programów gotowania dostosowanych do różnych rodzajów produktów.

Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7753 900W Srebrna widok na wnętrze
Opis
Producent SEVERIN
Moc 900 W
Rodzaj Kuchenka mikrofalowa z termoobiegiem
Pojemność całkowita 25l
Wyświetlacz Tak
Grill Tak
Panel sterowania elektroniczne + pokrętło
Wysokość 281 mm
Szerokość 483 mm
Głębokość 435 mm
Waga 15,01 kg
Kolor szczotkowana stal nierdzewna/srebrny
Gwarancja GW 24 miesięcy
Informacje dodatkowe funkcja FavouriteDish: możliwość zapisania mocy i czasu gotowania dla 3 dań; możliwość oddzielnego lub łączonego używania mikrofali, grilla i termoobiegu
To Top