Kuchenka mikrofalowa Severin MW7757 · ORLEN VITAY

Kuchenka mikrofalowa Severin MW7757

Czasowo niedostępne
Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7757 900W Czarno-srebrna. Wiele osób nie wyobraża sobie kuchni bez mikrofalówki, szczególnie Ci, którym często brakuje czasu. SEVERIN oferuje szeroki wybór energooszczędnych kuchenek mikrofalowych, od prostych, ekonomicznych modeli, po zaawansowane wersje, wyposażone w najnowocześniejsze funkcje.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7757 900W Czarno-srebrna

ikona

Idealny wybór dla zabieganych osób

Wiele osób nie wyobraża sobie kuchni bez mikrofalówki, szczególnie Ci, którym często brakuje czasu. SEVERIN oferuje szeroki wybór energooszczędnych kuchenek mikrofalowych, od prostych, ekonomicznych modeli, po zaawansowane wersje, wyposażone w najnowocześniejsze funkcje.

Największą zaletą stosowania mikrofalówek jest szybkość przygotowania posiłków, co przekłada się wprost na oszczędność czasu i energii. Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7757 może być stosowana do gotowania, duszenia i pieczenia potraw, a także do rozmrażania. Właściwie każda żywność nadaje się do obróbki w mikrofalówce. Przygotowane w niej dania mają właściwą konsystencję bez zbrylania i zlepiania.

Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7757 900W Czarno-srebrna widok od prawej strony na przód od prawej strony
ikona

Atrakcyjny design

Kuchenkę mikrofalową SEVERIN MW 7757 charakteryzuje wysoka jakość wykonania i zastosowanych materiałów, co gwarantuje trwałość i bezpieczną eksploatację urządzeń. Obudowy mikrofalówek SEVERIN wykonane są ze stali nierdzewnej lub pokryte lakierem odpornym na wysokie temperatury. Dzięki temu urządzenie zachowa atrakcyjny wygląd przez wiele lat.

Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7757 900W Czarno-srebrna zblizene na panel sterowania
ikona

Funkcjonalność w każdym calu

Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7757 o mocy 900W wyposażona została w innowacyjną technologię inwerterową: ciągłe i precyzyjne dostarczanie energii zapewnia równomierne gotowanie i pozwala zachować smak; nadaje się również do gotowania delikatnych potraw (np. ryb), funkcję EasySelect zapewniającą łatwą i intuicyjną obsługę dzięki przejrzystemu układowi panelu sterującego oraz funkcję LEDTouch - nowoczesny ekran dotykowy LED z funkcją szybkiego wyboru. Posiada także 8 automatycznych programów gotowania dostosowanych do różnych rodzajów produktów.

Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7757 900W Czarno-srebrna widok na wnętrze
Opis
Producent SEVERIN
Moc 900 W
Rodzaj Kuchenka mikrofalowa
Pojemność całkowita 25l
Wyświetlacz Tak
Grill Nie
Panel sterowania Elektroniczny; Pokrętło
Wysokość 28 cm
Szerokość 48,5 cm
Głębokość 42,5 cm
Waga 13,6 kg
Kolor czarny
Gwarancja GW 24 miesięcy
Informacje dodatkowe Prosta obsługa
To Top