Kuchenka mikrofalowa Severin MW7759 · ORLEN VITAY

Kuchenka mikrofalowa Severin MW7759

Czasowo niedostępne
Kuchenka mikrofalowa z termoobiegiem o pojemności 25 l, moc mikrofal 900 W, grilla 1650 W, 10 poziomów mocy, 11 programów automatycznych i rozmrażanie w zależności od wagi lub czasu uzupełniają zakres funkcjonalności urządzenia. Funkcja Pizza Express pozwala na upieczenie pizzy w zaledwie 10 minut, natomiast EasySelect to prosta i intuicyjna obsługa, dotykowy LED z funkcjami szybkiego wyboru Quick-Select, możliwość wyłączenia i włączenia sygnału dźwiękowego.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Kuchenka mikrofalowa Severin MW7759

ikona

Kuchenka mikrofalowa Severin MW7759 4 w 1 z podwójnym grillem i funkcją Pizza-Express

Pizza jak z włoskiej pizzerii dzięki kuchence mikrofalowej Severin MW7759 ! Idealna pizza w zaledwie 10 minut – bez rozmrażania, bez podgrzewania! Innowacyjna funkcja Pizza Express sprawia, że pizza piecze się do 50%* szybciej niż w tradycyjnym piekarniku. Podwójny grill oraz górna i dolna grzałka gwarantują doskonałe rezultaty pieczenia i chrupiące spody pizzy – za naciśnięciem jednego przycisku. Dzięki zintegrowanej funkcji grilla i funkcji bardzo gorącego powietrza Ultra-Hot-Air do 230°C bez problemu przygotujesz zapiekanki lub wiele innych potraw. Obsługa jest banalnie prosta: dzięki dotykowemu wyświetlaczowi LEDTouch i koncepcji „Easy-Select” szybko uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji. Dźwięki przycisków można opcjonalnie włączyć lub wyłączyć. 11 programów automatycznych, 10 poziomów mocy i rozmrażanie w zależności od wagi lub czasu uzupełniają zakres funkcjonalności urządzenia. Dobrze wiedzieć: trzy ulubione dania można zaprogramować i aktywować w dowolnym momencie, naciskając po prostu przycisk.

 

Kuchenka mikrofalowa Severin MW7759 otwarta z pizzą w środku
Opis
Producent SEVERIN
Moc 1650 W
Rodzaj Kuchenka mikrofalowa
Pojemność całkowita 25l
Wyświetlacz LCD
Grill Tak
Panel sterowania Przyciski, pokrętło
Wysokość 29.4 cm
Szerokość 50 cm
Głębokość 49.1 cm
Waga 16,8 kg
Kolor Srebny
Gwarancja GW 24 miesięcy
Informacje dodatkowe talerz obrotowy z powłoką zapobiegającą przywieraniu (Ø ok. 28 cm) jest idealnie dostosowany do pieczenia pizzy mrożonej i domowej roboty
To Top