Kuchenka mikrofalowa Severin MW7893 · ORLEN VITAY

Kuchenka mikrofalowa Severin MW7893

W magazynie Wysyłamy w 24h
499,00 zł lub 99 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7893 700W Czerwona. Wiele osób nie wyobraża sobie kuchni bez mikrofalówki, szczególnie Ci, którym często brakuje czasu. SEVERIN oferuje szeroki wybór energooszczędnych kuchenek mikrofalowych, od prostych, ekonomicznych modeli, po zaawansowane wersje, wyposażone w najnowocześniejsze funkcje.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7893 700W Czerwona

ikona

Idealny wybór dla zabieganych osób

Wiele osób nie wyobraża sobie kuchni bez mikrofalówki, szczególnie Ci, którym często brakuje czasu. SEVERIN oferuje szeroki wybór energooszczędnych kuchenek mikrofalowych, od prostych, ekonomicznych modeli, po zaawansowane wersje, wyposażone w najnowocześniejsze funkcje.

Największą zaletą stosowania mikrofalówek jest szybkość przygotowania posiłków, co przekłada się wprost na oszczędność czasu i energii. Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7893 może być stosowana do gotowania, duszenia i pieczenia potraw, a także do rozmrażania. Właściwie każda żywność nadaje się do obróbki w mikrofalówce. Przygotowane w niej dania mają właściwą konsystencję bez zbrylania i zlepiania.

Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7893 700W Czerwona widok od prawej strony na przód od prawej strony
ikona

Atrakcyjny design

Kuchenkę mikrofalową SEVERIN MW 7893 charakteryzuje wysoka jakość wykonania i zastosowanych materiałów, co gwarantuje trwałość i bezpieczną eksploatację urządzeń. Obudowy mikrofalówek SEVERIN wykonane są ze stali nierdzewnej lub pokryte lakierem odpornym na wysokie temperatury. Dzięki temu urządzenie zachowa atrakcyjny wygląd przez wiele lat.

Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7893 700W Czerwona zblizenie na panel sterowania
ikona

Funkcjonalność w każdym calu

Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7893 o mocy 700W zaskoczy Cię swoim atrakcyjnym designem retro. Wyposażona została w 5 różnych stopni mocy, w tym rozmrażanie w oparciu o wagę i czas, 8 automatycznych programów gotowania, do przyrządzania rozmaitych produktów spożywczych, ruszt do grillowania, cyfrowy wyświetlacz wielofunkcyjny, cyfrowy timer z sygnałem akustycznym, przycisk Quick do natychmiastowego włączania z pełną mocą, zegar 24-godzinny oraz obudowę pokrytą lakierem odpornym na wysokie temperatury.

Kuchenka mikrofalowa SEVERIN MW 7893 700W Czerwona widok na wnętrze
Opis
Producent SEVERIN
Moc 700 W
Rodzaj Kuchenka mikrofalowa
Pojemność całkowita 20l
Wyświetlacz Tak
Grill Tak
Panel sterowania Przyciski
Wysokość 25,5 cm
Szerokość 44,5 cm
Głębokość 36 cm
Waga Brak danych
Kolor czerwony
Gwarancja GW 24 miesięcy
Informacje dodatkowe Grill o mocy 1000 W
To Top