Ładowarka do samochodu elektrycznego - WATTPILOT GO 22J 22KW · ORLEN VITAY

Ładowarka do samochodu elektrycznego - WATTPILOT GO 22J 22KW

W magazynie Wysyłamy w 24h
4 199,00 zł lub 839 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Dzięki ładowarce do samochodu elektrycznego Fronius Wattpilot Go 22 J każdy kierowca samochodu elektrycznego może zdecydować, w jaki sposób chce ładować swój pojazd. Ładowanie jest niezwykle przystępne cenowo w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną lub zmienną taryfą za energię elektryczną. Urządzenie można obsługiwać za pomocą aplikacji Solar wattpilot, która zapewnia także podgląd procesu ładowania.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Ładowarka do samochodu elektrycznego Fronius Wattpilot Go 22 J 22 kW

ikona

Decyduj o tym, jak chcesz ładować swój samochód elektryczny

Dzięki ładowarce do samochodu elektrycznego Fronius Wattpilot Go 22 J każdy kierowca samochodu elektrycznego może zdecydować, w jaki sposób chce ładować swój pojazd. Ładowanie jest niezwykle przystępne cenowo w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną lub zmienną taryfą za energię elektryczną. Urządzenie można obsługiwać za pomocą aplikacji Solar.wattpilot, która zapewnia także podgląd procesu ładowania.

Ładowarka do samochodu elektrycznego Fronius Wattpilot Go 22 J widok na ładowarkę od frontu
ikona

Zoptymalizowana pod kątem współpracy z instalacją fotowoltaiczną

Inteligentne urządzenie typu plug and play ma dwa różne tryby o nazwie Eco i Next Trip. Co więcej, ładowarka do samochodu elektrycznego Fronius Wattpilot Go 22 J jest zoptymalizowana pod kątem współpracy z instalacją fotowoltaiczną, co oznacza, że samochód może być ładowany w sposób ekonomiczny i zrównoważony poprzez wykorzystanie nadwyżki energii produkowanej z systemu PV.

Ładowarka do samochodu elektrycznego Fronius Wattpilot Go 22 J widok na ładowarkę od boku w trakcie zawieszania jej na ścianie
Opis
Producent PR Fronius
Typ TP Ładowarka do samochodu elektrycznego
Ilość sztuk IL 1szt.
Informacje dodatkowe ID Ekonomiczne ładowanie wynikające ze zmiennych taryf, dynamiczne ładowanie nadwyżką energii z instalacji fotowoltaicznej, dwa różne tryby ładowania: Eco i Next Trip (samochód elektryczny może być ładowany w wyjątkowo przyjazny dla środowiska sposób i w sposób idealnie dopasowany do kolejnej podróży),
To Top