Ławka skośna Spartan z zestawem hantli (2x1,5 kg) · ORLEN VITAY

Ławka skośna Spartan z zestawem hantli (2x1,5 kg)

W magazynie Wysyłamy w 24h
349,00 zł lub 69 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Ławka do ćwiczeń Spokey Spartan przeznaczona jest do codziennych domowych treningów dla wszystkich fanów fitnessu i aktywności fizycznej. W zestawie znajduje się także para hantli o wadze 1,5 kg, które mogą być wykorzystywane podczas ćwiczeń na ławeczce.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Ławka do cwiczeń Spokey Spartan + hantle

ikona

Skośna ławka do ćwiczeń

Ławka do cwiczeń Spokey Spartan przeznaczona jest do codziennych domowych treningów dla wszystkich fanów fitnessu i aktywności fizycznej. W zestawie znajduje się także para hantli o wadze 1,5 kg, które mogą być wykorzystywane podczas ćwiczeń na ławeczce. Dzięki 4-stopniowej regulacji kąta nachylenia, z łatwością można różnicować natężenie treningu. W ten sposób można wykorzystywać ławeczkę do ćwiczeń wraz z rosnącą kondycją.

 

Ławka do cwiczeń Spokey Spartan + hantle z przodu
ikona

Przeznaczenie

Ławka do cwiczeń Spokey Spartan w zestawia z hantlami przeznaczona jest do użytku domowego, do ćwiczeń mięśni grzbietu oraz brzucha. Doskonale sprawdza się do tradycyjnych "brzuszków" na różnych stopniach zaawansowania - przyda się i początkującym i zaawansowanym. Łatwo ją złożyć i schować, dlatego można trzymać ją nawet w małym mieszkaniu. Wsunięta pod łózko czy za szafę zajmie niewiele miejsca.

 

Ławka do cwiczeń Spokey Spartan + hantle z boku
ikona

Domowa siłownia

Żeby ćwiczyć siłowo nie trzeba wcale kupować karnetu do klubu fitness. Ze sprzętem - ławka do cwiczeń Spokey Spartan w zestawia z hantlami można urządzić ekonomiczną i zajmującą niewiele miejsca siłownię we własnym domu. Wystarczy do tego ławeczka, zestaw hantli, przydatna będzie też mata do ćwiczeń, taśma fitness albo piłka gimnastyczna. Dzięki nim wyrzeźbisz i wymodelujesz sylwetkę bez wychodzenia z domu!

 

Ławka do cwiczeń Spokey Spartan + hantle dwa czarne hantle
Opis
Producent PR Spokey
Rodzaj RO ławka skośna
Maksymalna waga użytkownika MW 105 kg
Waga WG 9 kg
Długość DŁ 134 cm
Szerokość SZ 56 cm
Wysokość WS 82 cm
Gwarancja GW 24 miesiące
To Top