Maszynka do strzyżenia włosów Rowenta Formula 1 · ORLEN VITAY

Maszynka do strzyżenia włosów Rowenta Formula 1

W magazynie Wysyłamy w 24h
289,00 zł lub 57 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia Rowenta Formula 1® TN524M gwarantuje najlepsze rezultaty strzyżenia przez długi czas dzięki połączeniu precyzji cięcia z wyjątkową wydajnością. Maszynka z wachlarzem wysoce precyzyjnych ustawień oraz nasadką dedykowaną do przycinania zarostu gwarantuje spersonalizowaną stylizację zarówno włosów, jak i brody. Nie zwalniaj – bądź najlepszą wersją samego siebie!
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Maszynka do strzyżenia Rowenta Formula 1 TN524M Bezprzewodowa

ikona

Wyjątkowa wydajność dla perfekcyjnych rezultatów

Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia Rowenta Formula 1® TN524M gwarantuje najlepsze rezultaty strzyżenia przez długi czas dzięki połączeniu precyzji cięcia z wyjątkową wydajnością. Maszynka z wachlarzem wysoce precyzyjnych ustawień oraz nasadką dedykowaną do przycinania zarostu gwarantuje spersonalizowaną stylizację zarówno włosów, jak i brody. Nie zwalniaj – bądź najlepszą wersją samego siebie wszędzie i każdego dnia dzięki wyjątkowo wydajnej maszynce działającej aż do 120 minut bez konieczności ładowania!

 

Maszynka do strzyżenia Rowenta Formula 1 TN524M Bezprzewodowa z przodu wraz z zestawem
ikona

Perfekcyjna jakość

Ciesz się perfekcyjnymi rezultatami strzyżenia w rekordowym czasie z pomocą wyjątkowo wydajnej bezprzewodowej maszynki do strzyżenia Rowenta Formula 1® TN524M! Ostrza Formula 1® z powłoką z czarnego tytanu oraz funkcja Turbo zapewniają idealne cięcie za jednym pociągnięciem, nawet w przypadku wyjątkowo grubych i gęstych włosów. Dzięki 29 ustawieniom długości cięcia (od 0,5 mm do 30 mm) oraz precyzyjnej regulacji co 1 mm osiągniesz dokładnie takie efekty stylizacji włosów i brody, o jakich marzysz!

 

Maszynka do strzyżenia Rowenta Formula 1 TN524M Bezprzewodowa z kroplami wody po boku obudowy
ikona

Niezawodność, profesjonalizm

Precyzyjna (0,5 mm) nasadka grzebieniowa do przycinania zarostu, wyjątkowo wytrzymała bateria litowo-jonowa zapewniająca aż do 120 minut autonomii oraz funkcja szybkiego ładowania urządzenia to gwarancja, że maszynka nigdy Cię nie zawiedzie! Dla Twojej maksymalnej wygody bezprzewodowa maszynka do strzyżenia Rowenta Formula 1 TN524M posiada wskaźnik, dzięki któremu w łatwy sposób monitorujesz poziom naładowania baterii i możesz jej używać zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo. Dzięki kompaktowemu, nowoczesnemu designowi, ostrzom nadającym się do mycia pod bieżącą wodą oraz praktycznemu etui możesz używać maszynki w dowolnym miejscu i nigdy nie zwalniać!

 

Maszynka do strzyżenia Rowenta Formula 1 TN524M Bezprzewodowa z przodu wraz z zestawem
Opis
Producent Rowenta
Bezprzewodowa tak
Czas pracy bezprzewodowej 120 minut
Minimalna długość 0.5 mm
Akcesoria ładowarka, etui, dwie nasadki grzebieniowa
Rodzaj ostrzy nożyki z powłoką z czarnego tytanu
Kolor czarno-czerwona
Zasilanie przewodowe i bezprzewodowe
Czas ładowania 90 minut
Popularne w kategorii Maszynki do strzyżenia
To Top