Mata do jogi SPOKEY Savasana

Ocena:
82 % of 100
W magazynie Wysyłamy w 24h
74,99 zł lub 14 797 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Mata do jogi Spokey Savasana jest wykonana z naturalnego korka, dzięki czemu nie wchłania wilgoci oraz potu i jest przy tym bardzo łatwa do czyszczenia. Zapewnia doskonałą antypoślizgowość i amortyzację w trakcie ćwiczeń, została stworzona z myślą o bezpiecznym i spokojnym praktykowaniu jogi.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Mata do jogi Spokey Savasana

ikona

Wykonana z naturalnego korka

Mata do jogi Spokey Savasana jest wykonana z naturalnego korka, dzięki czemu nie wchłania wilgoci oraz potu i jest przy tym bardzo łatwa do czyszczenia. Zapewnia doskonałą antypoślizgowość i amortyzację w trakcie ćwiczeń, została stworzona z myślą o bezpiecznym i spokojnym praktykowaniu jogi.

 

Mata do jogi Spokey Savasana zbliżenie na logo Spokey oraz widok na materiał maty z dwóch stron
ikona

Zapewnia maksymalny komfort podczas każdego spotkania z jogą

Spokey Savasana to wyjątkowa mata wykonana z naturalnego korka, który zapewnia maksymalny komfort podczas każdego spotkania z jogą. Dzięki swojej grubości (0,4 cm) mata do jogi Spokey Savasana zapobiega ślizganiu się po powierzchni oraz daje znakomitą amortyzację i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Jest najlepszym pomocnikiem w opanowaniu prawidłowego wykonywania asan oraz w udoskonaleniu umiejętności kontrolowania ułożenia ciała.

 

Mata do jogi Spokey Savasana widok na matę od góry z widoczną niebieską stroną maty
ikona

Doskonała amortyzacja i grubość maty

Mata do jogi Spokey Savasana została wykonana z myślą o wielbicielach detali. Piękny design w połączeniu z zastosowanymi materiałami sprawią, że mata do jogi Spokey stanie się Twoim ulubieńcem. Naturalny korek to najlepszy z możliwych materiałów! Dlaczego? Zapewnia doskonałą przyczepność, nie wchłania potu i wilgoci, nie uczula oraz posiada właściwości antybakteryjne. Co więcej sprawia, że mata jest bardzo łatwa w pielęgnacji i do czyszczenia - wystarczy przetrzeć matę wilgotną szmatką, aby pozbyć się zabrudzeń z jej powierzchni.

 

Mata do jogi Spokey Savasana widok na matę od góry z widoczną korkową stroną maty z logiem Spokey
ikona

Spokojna i bezpieczna praktyka

Najważniejszą cechą maty do jogi Spokey Savasana jest jej antypoślizgowość - podczas ćwiczeń poczujesz się pewnie i bezpiecznie. Korzystanie z niej pomaga we właściwym przyjmowaniu pozycji oraz daje stabilizację i równowagę. Została stworzona z myślą o praktyce jogi, która pomaga się wyciszyć, oderwać od codziennych obowiązków, redukuje stres oraz wprowadza spokój. Mata z naturalnego korka Spokey SAVASANA będzie również znakomitym wyborem do codziennych ćwiczeń, pilatesu i fizjoterapii.

 

Mata do jogi Spokey Savasana zbliżenie na materiał z którego wykonana jest mata z obu stron
Opis
Producent PRD Spokey
Typ produktu TPP Mata do jogi
Przeznaczenie PRZ Ćwiczenie jogi
Wysokość WSK 180 cm
Szerokość SZK 60 cm
Głębokość GBK 0.4 cm
Kolor KLR Niebieski
Waga WG Brak danych
Gwarancja GWR 24 miesiące
Dodatkowe informacje DDI Materiał: korek + TPE
To Top