Nóż uniwersalny Fiskars CarbonMax™ · ORLEN VITAY

Nóż uniwersalny Fiskars CarbonMax™

Ocena:
80 % of 100
W magazynie Wysyłamy w 24h
68,99 zł lub 13 597 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Uniwersalny nóż Fiskars CarbonMax SoftGrip z wysokiej jakości ostrzem ze stali służy do ogólnego użytku. Nóż posiada mechanizm blokowania ostrza, który zapobiega przypadkowemu wycofaniu ostrza, co czyni go bezpiecznym narzędziem podczas pracy. Ergonomiczny uchwyt z powłoką SoftGrip™ gwarantuje komfort użytkowania nawet przez cały dzień.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Nóż uniwersalny Fiskars CarbonMax SoftGrip

ikona

Fińska jakość

Uniwersalny nóż Fiskars CarbonMax SoftGrip z wysokiej jakości ostrzem ze stali służy do ogólnego użytku. Nóż posiada mechanizm blokowania ostrza, który zapobiega przypadkowemu wycofaniu ostrza, co czyni go bezpiecznym narzędziem podczas pracy. Ergonomiczny uchwyt z powłoką SoftGrip™ gwarantuje komfort użytkowania nawet przez cały dzień, a metalowy korpus jest trwały i optymalnie wyważony. Metalowe zakończenie rączki jest odporne na uderzenia i upadki, dlatego możesz śmiało go uzywać nawet podczas niekorzystnych warunków pracy.

 

Nóż uniwersalny Fiskars CarbonMax SoftGrip z boku
Opis
Producent PRD Fiskars
Rodzaj RDZ nóż uniwersalny
Przeznaczenie PRZ do ogólnego użytku
Wykonanie WKN ostrze ze stali nierdzewnej/uchwyt z tworzywa
Zawartość zestawu ZZW Nóż uniwersalny
Waga WG 140 g
Gwarancja GWR 24 miesiące
To Top