Odkurzacz pionowy Ariete 2761 · ORLEN VITAY

Odkurzacz pionowy Ariete 2761

Czasowo niedostępne
Odkurzacz pionowy Ariete 2761 Handy Force. Odkurzacz pionowy Ariete 2761 Handy Force o mocy 600 W jest najnowszą generacją lekkich i poręcznych odkurzaczy z silnikiem cyklonowym o potężnej mocy ssania. To nowe urządzenie sygnowane marką Ariete jest lekkie, ergonomiczne i zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną elastyczność użytkowania.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Odkurzacz pionowy Ariete 2761 Handy Force

ikona

Cała moc odkurzania

Odkurzacz pionowy Ariete 2761 Handy Force o mocy 600 W jest najnowszą generacją lekkich i poręcznych odkurzaczy z silnikiem cyklonowym o potężnej mocy ssania. To nowe urządzenie sygnowane marką Ariete jest lekkie, ergonomiczne i zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną elastyczność użytkowania. Zużywa tylko 19,9 kWh energii rocznie, a dzięki licznym akcesoriom, produkt ma doskonałe zastosowanie w czyszczeniu dywanów i podłóg oraz w pozbywaniu się brudu ze szczelin, tkanin oraz innych najtrudniejszych do wysprzątania powierzchni.

Odkurzacz pionowy Ariete 2761 Handy Force odkurzacz na tle scenerii domowej
ikona

Mocny ale oszczędny

Odkurzacz pionowy Ariete 2761 Handy Force został wyposażony w silnik cyklonowy, o mocy 600 W posiada potężną siłę ssania zapewniając jednocześnie niewielkie zużycie energii na poziomie 19,9 kWh rocznie. Wysoka wydajność, pozwala na swobodne posprzątanie całego mieszkania, a wyciągnięcie okruszków i brudu z dywanu – przestaje być problemem.

Odkurzacz pionowy Ariete 2761 Handy Force zbliżenie na końcówkę opdczas odkurzania dywanu
ikona

Uniwersalny

Dzięki licznym akcesoriom i wysokiej mocy ssącej, odkurzacz pionowy Ariete 2761 Handy Force doskonale się sprawdza w czyszczeniu tapicerek oraz tkanin. Jest również świetnym rozwiązaniem do wyciągania brudu z trudnodostępnych szczelin oraz kurzu z najdalszych zakamarków Twojego domu.

Odkurzacz pionowy Ariete 2761 Handy Force odkurzanie fotela
ikona

Ergonomia ma znaczenie

Zastosowanie specjalnej konstrukcji sprawia, że odkurzacz pionowy Ariete 2761 Handy Force jest wygodny i lekki w użyciu nawet przy długim sprzątaniu. Ponadto, posiada niezwykle łatwy w czyszczeniu zbiornik na zanieczyszczenia, gdzie za pomocą jednego guzika, pozbędziesz się zebranych podczas sprzątania śmieci – bez bezpośredniego kontaktu z zawartością.

Odkurzacz pionowy Ariete 2761 Handy Force urządzenie bokiem z otwartym pojemnikiem na śmieci
Opis
Producent PR Ariete
Moc Power 600 W
Rodzaj RDA Odkurzacze Pionowe
Zasięg Pracy ZP 5 m
Pojemność worka/pojemników 0,5 l
Waga WG 2,24 kg
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe ID Roczne zużycie energii poniżej 19,9 kWhRodzaj odkurzacza CyklonowySystem filtracji HEPA
Klasa Energetyczna A+
To Top