Odkurzacz samochodowy BLACK&DECKER 12V PD1200AV-XJ · ORLEN VITAY
- 26%

Odkurzacz samochodowy BLACK&DECKER 12V PD1200AV-XJ

W magazynie Przewidywana wysyłka w 24h
169,00 zł lub 33 600 pkt
Cena bezpośrednio przed obniżką: 229,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 169,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Odkurzacz samochodowy BLACK+DECKER DUSTBUSTER® FLEXI PD1200AV-XJ jako tradycyjny odkurzacz ręczny lub po odpięciu rękojeści do pracy w trudnodostępnych miejscach. Połączenie końcówki szczelinowej z miękką szczotką.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Odkurzacz samochodowy BLACK+DECKER DUSTBUSTER® FLEXI PD1200AV-XJ

ikona

Podwójna funkcjonalność

Odkurzacz samochodowy BLACK+DECKER DUSTBUSTER® FLEXI PD1200AV-XJ jako tradycyjny odkurzacz ręczny lub po odpięciu rękojeści do pracy w trudnodostępnych miejscach. Połączenie końcówki szczelinowej z miękką szczotką. Torba mieszcząca odkurzacz oraz akcesoria - wszystko w jednym miejscu Specjalny, długi wąż pozwalający dosięgnąć do wszelkich zakamarków samochodu. Okno opróżniania kurzu z boku pozwala na wysypywanie bezpośrednio do pojemnika na śmieci bez brudzenia rąk. Transparentny pojemnik na kurz, dzięki czemu wiesz kiedy go opróżnić. Wtyczka do typowego gniazdka samochodowego 12 V.Miejsce na przewód zasilający - można go nawinąć wokół korpusu odkurzacza. Długa końcówka szczelinowa zezwala na odkurzanie pod siedzeniami i w ciasnych przestrzeniach pomiędzy nimi. Przewód zasilający o długości 5 m pozwala na czyszczenie wszelkich miejsc wraz z bagażnikiem. System odwirowywania kurzu Cyclonic™ utrzymuje filtr w czystości przez długi czas. Potrójna filtracja - większa skuteczność odkurzania i trwałość urządzenia. Pokrętło oczyszczania filtra - łatwe "otrzepywanie" pyłu z filtra. Opatentowany system "silnik w filtrze" pozwolił na skonstruowanie wyjątkowo kompaktowych rozmiarów odkurzacza.

Odkurzacz samochodowy BLACK+DECKER DUSTBUSTER® FLEXI PD1200AV-XJ odkurzanie w aucie
Opis
Producent PR Black+Decker
Moc Power 12,5W
Rodzaj RDA Odkurzacze Ręczne
Zasięg Pracy ZP 5 m
Pojemność worka/pojemników 560 ml
Waga WG 1,49 kg
Gwarancja 24 miesiące
Poziom Hałasu PH 75 dB(A)
Klasa Energetyczna Brak danych
Popularne w kategorii Odkurzacze samochodowe
To Top