Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Light · ORLEN VITAY

Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Light

Ocena:
91 % of 100
W magazynie Wysyłamy w 24h
359,00 zł lub 71 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum cleaner light.Łatwe i wydajne czyszczenie to połączenie lekkiej, bezprzewodowej konstrukcji i dużej mocy ssania. Lekki korpus odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum cleaner light składa się z lekkich, mocnych materiałów oraz zwartej konstrukcji silnika i akumulatora. Wyczyść trudno dostępne miejsca jedną ręką.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum cleaner light

ikona size

Łatwe sprzątanie

Łatwe i wydajne czyszczenie to połączenie lekkiej, bezprzewodowej konstrukcji i dużej mocy ssania. Lekki korpus odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum cleaner light składa się z lekkich, mocnych materiałów oraz zwartej konstrukcji silnika i akumulatora. Wyczyść trudno dostępne miejsca jedną ręką. Sprawdź jakie to wygodne. Bezprzewodowa konstrukcja ułatwia swobodne poruszanie się po całym domu i sprzątanie każdego pomieszczenia bez ograniczeń. Odkurzacz może służyć nie tylko do czyszczenia podłóg, ale także do czyszczenia mebli i utrzymywania błyszczących powierzchni w czystości.

Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum cleaner light postawiony przy ścianie
ikona jony

Zaprojektowany z myślą o Tobie

Lżejszy i wygodniejszy w użyciu Przyjazna dla użytkownika budowa, łatwiejsza w przenoszeniu. Skuteczniej radzi sobie z różnymi zadaniami. Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum cleaner light jest wyposażony w bezszczotkowy silnik, który pracuje cicho i wydajnie podczas sprzątania, zapewniając przyjemniejsze czyszczenie.

Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum cleaner light podczas używania
ikona nowy design

Pozbądź się sierści, wirusów i bakterii

99.98 & skuteczność odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum cleaner light i 3-stopniowa skuteczna filtracja. System cyklonowy oddziela pyłki od powietrza. Kurz jest wychwytywany po przejściu przez filtr cyklonowy, wydajny filtr HEPA i filtr bawełniany, dostarczając jedynie czyste powietrze.

Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum cleaner light użytkowanie
ikona bezpieczeństwo

Odkurzaj dłużej na jednym ładowaniu

45 minut pracy odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum cleaner light na jednym ładowaniu Wystarczająco długo, aby dokładnie wyczyścić nawet większe mieszkanie. Przy pełnym naładowaniu, trwała bateria litowa zapewnia do 45 minut pracy w trybie standardowym. Wystarczająco, aby posprzątać średnie lub duże mieszkanie.

Odkurzacz Xiaomi Mi Vacuum cleaner light T od boku
Opis
Producent PR Xiaomi
Rodzaj RDA Odkurzacze Pionowe
Zasięg Pracy ZP Do 45 minut
Pojemność worka/pojemników 0,5 l
Waga WG 1,3 kg
Gwarancja 24 miesiące
Poziom Hałasu PH 79 dB(A)
Klasa Energetyczna Nie dotyczy
To Top