Pasek męski Motivo szeroki 120 granatowy · ORLEN VITAY

Pasek męski Motivo szeroki 120 granatowy

W magazynie Wysyłamy w 24h
58,99 zł lub 11 598 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Pasek męski Motivo szeroki 120cm granatowy. Pasek męski Motivo szeroki 120cm granatowy wykonany jest z jednego kawałka skóry licowej (nie jest klejony), co świadczy o jego trwałości i wysokiej jakości wykonania. To gustowny dodatek do garderoby. Pasek ma elegancką klamrę i styl casual o czym świadczy przeszycie skóry.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Pasek męski Motivo szeroki 120cm granatowy

ikona

Naturalna elegancja

Pasek męski Motivo szeroki 120cm granatowy wykonany jest z jednego kawałka skóry licowej (nie jest klejony), co świadczy o jego trwałości i wysokiej jakości wykonania. To gustowny dodatek do garderoby. Pasek ma elegancką klamrę i styl casual o czym świadczy przeszycie skóry. Świetnie sprawdzi się do spodni z jeansu jak i letnich materiałowych. Posiada 5 dziurek w odległości co 2,5 cm, które umożliwią regulację jego obwodu. Dzięki specjalnemu modelowi klamry możesz samodzielnie skrócić pasek w razie, gdyby był za długi. Produkt zapakowany jest w pudełko w stylu eco.

 

Pasek męski Motivo szeroki 120cm granatowy pokazany zwinięty pasek
Opis
Producent PR Motivo
Materiał MA skóra naturalna
Długość DŁ 120 cm
Kolor KO granatowy
Gwarancja GW 24 miesiące
To Top