Pasek męski Motivo wąski 125 czarny · ORLEN VITAY

Pasek męski Motivo wąski 125 czarny

W magazynie Wysyłamy w 24h
58,99 zł lub 11 598 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Pasek męski Motivo wąski 125 czarny. Pasek Motivo wykonany jest z jednego kawałka skóry licowej( nie jest klejony),co świadczy o jego trwałości i wysokiej jakości wykonania . To gustowny dodatek do garderoby , lekki połysk skóry sprawia ze jest elegancki i ponadczasowy.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Pasek męski Motivo wąski 125 czarny

ikona

Gustowny dodatek

Pasek Motivo wykonany jest z jednego kawałka skóry licowej( nie jest klejony),co świadczy o jego trwałości i wysokiej jakości wykonania . To gustowny dodatek do garderoby , lekki połysk skóry sprawia ze jest elegancki i ponadczasowy. Świetnie sprawdzi się do spodni materiałowych oraz doskonale będzie też wyglądał do garnituru ponieważ posiada elegancką klamrę. Szerokość paska to 2,8 cm. Posiada 5 dziurek w odległości co 2,5 cm, które umożliwią regulację jego obwodu. Dzięki specjalnemu modelowi klamry możesz samodzielnie skrócić pasek w razie, gdyby był za długi. Produkt zapakowany jest w pudełko w stylu eco.

 

Pasek męski Motivo klamrą do przodu
Opis
Producent PR Motivo
Materiał MA skóra naturalna
Długość DŁ 125 cm
Kolor KO czarny
Gwarancja GW 24 miesiące
To Top