Patelnia GERLACH Granitex Ilag Xera Dur 2 28cm · ORLEN VITAY
- 16%

Patelnia GERLACH Granitex Ilag Xera Dur 2 28cm

W magazynie Wysyłamy w 24h
119,00 zł
99,00 zł lub 19 600 pkt
i
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 109,00 zł Cena minimalna produktu z okresu ostatnich 30 dni
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Patelnia głęboka Gerlach Granitex o wymiarach 28 centymetrów posiada jedną z najlepszych obecnie dostępnych powłok ceramicznych na rynku, Ilag Xera Dur 2 ® Ceramic Non Stick. Posiada ona dwie warstwy: wierzchnią warstwę Xerogelu z efektem metalicznym oraz warstwę bazową wzmocnioną ceramiką z Xerogelem zapobiegającą pękaniu.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Patelnia Gerlach Granitex 28 cm

ikona

Wysokiej jakości aluminium i powłoka

Patelnia głęboka Gerlach Granitex o wymiarach 28 centymetrów została wykonana z najwyższej jakości kutego aluminium przy wykorzystaniu technologii Forged (polegającej na ukształtowaniu formy naczynia za pomocą prasy w bardzo wysokiej temperaturze), dzięki której jest ona bardziej wytrzymała i odporna na odkształcenia. Patelnia posiada jedną z najlepszych obecnie dostępnych powłok ceramicznych na rynku, Ilag Xera Dur 2 ® Ceramic Non Stick. Posiada ona dwie warstwy: wierzchnią warstwę Xerogelu z efektem metalicznym oraz warstwę bazową wzmocnioną ceramiką z Xerogelem zapobiegającą pękaniu.

 

Patelnia Gerlach Granitex 28 cm z przodu
ikona

Bezpieczna i łatwa w użyciu

Grube, czterowarstwowe dno patelni Gerlach Granitex (28 cm.) doskonale i równomiernie przewodzi ciepło, co sprawia, że przygotowywanie potraw jest proste i szybkie, a energia wykorzystywana jest jeszcze efektywniej. Dodatkowo, patelnia została wyposażona w specjalny dysk w technologii Full Induction, który umożliwia korzystanie z naczynia na kuchenkach indukcyjnych w jeszcze bardziej wydajny sposób, niż dotychczas. Z troski o zdrowie użytkowników, patelnie nie zawierają niebezpiecznych substancji, będąc niezwykle przyjaznym naczyniem podczas gotowania. Ponadto, niezwykle gładka i szczelna powłoka ceramiczna ILAG jest łatwa w utrzymaniu czystości.

 

Patelnia Gerlach Granitex 28 cm z tyłu
ikona

Naczynie niezwykle lekkie i trwałe

Naczynie charakteryzuje się niezwykłą lekkością. Podnoszenie patelni wypełnionej pysznym spaghetti nie sprawi większej trudności. Ponadto, patelnia Gerlach Granitex (28 cm.) posiada antypoślizgową, nienagrzewającą się rączkę typu Soft Touch, która uprzyjemni codzienne gotowanie. Naczynie dostosowane jest do korzystania ze wszystkich rodzajów kuchenek: elektrycznej, gazowej, ceramicznej i oczywiście indukcyjnej.

 

Patelnia Gerlach Granitex 28 cm z boku
Opis
Producent PR Tefal
Wykonanie WK aluminium
Indukcja Tak, patelnia została wyposażona w specjalny dysk w technologii Full Induction
Wskaźnik nagrzania patelni Brak
Gwarancja 24 miesiące
Popularne w kategorii Patelnie
To Top