Patelnia grillowa Gerlach Monolit ILAG XERA DUR 2 28cm · ORLEN VITAY

Patelnia grillowa Gerlach Monolit ILAG XERA DUR 2 28cm

Czasowo niedostępne
Patelnia grillowa Gerlach Monolit ILAG XERA DUR 2 (28cm). Patelnia grillowa Monolit – smażenie i grillowanie na najwyższym poziomie. Kwadratowa patelnia grillowa Garlech z kolekcji Monolit jest idealna do grillowania mięsa, smażenia ryb czy duszenia warzyw. Jej interesujące i ponadczasowe wzornictwo sprawia, że pasuje do każdego wnętrza,
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Patelnia grillowa Gerlach Monolit ILAG XERA DUR 2 (28cm)

ikona

Patelnia grillowa Monolit – smażenie i grillowanie na najwyższym poziomie

Kwadratowa patelnia grillowa Garlech z kolekcji Monolit jest idealna do grillowania mięsa, smażenia ryb czy duszenia warzyw. Jej interesujące i ponadczasowe wzornictwo sprawia, że pasuje do każdego wnętrza, a zalety docenią nawet najbardziej wymagający wielbiciele gotowania. Patelnia pasuje na wszystkie rodzaje kuchenek: indukcyjną, gazową, elektryczną i ceramiczną. Z troski o zdrowie użytkowników i środowisko, patelnia nie zawiera niebezpiecznych substancji i jest w pełni bezpieczna.

 

Patelnia grillowa Gerlach Monolit ILAG XERA DUR 2 będąca na blacie
ikona

Perfekcyjna jakość

Solidne wykonanie z wysokiej jakości odlewanego aluminium gwarantuje trwałość i możliwość użytkowania przez długie lata. Karbowana powierzchnia smażenia zapewnia odpowiednie odprowadzanie tłuszczu, a dzięki specjalnie wyprofilowanemu rantowi możliwe jest bezpieczne wylanie płynu. Patelnia jest odporna na odkształcenia i zarysowania. Posiada jedną z najlepszych na rynku powłok ceramicznych – Ilag Xera Dur 2® Ceramic Non Stick, wzmocnioną warstwami z Xerogelem, który zapobiega pękaniu. Grube dno, składające się z 4 warstw zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz naczynia, co skraca czas smażenia i pozwala zużyć mniej energii. Patelnia ma wbudowany aluminiowy dysk w technologii Full Induction. Uchwyt z powłoką Soft Touch jest wygodny i bardzo dobrze leży w dłoni. Co ważne, nie nagrzewa się i ułatwia smażenie na wysokich temperaturach.

 

Patelnia grillowa Gerlach Monolit ILAG XERA DUR 2 na białym tle
Opis
Producent PR Gerlach
Wykonanie WK aluminium
Indukcja Tak
Wskaźnik nagrzania patelni Brak
Średnica patelni ŚP 28 cm
Pokrywka PO Nie
Odłączana rączka OR Nie
Możliwość mycia w zmywarce MM Tak
Przeznaczenie PRE Kuchnie elektryczne
Ilość elementów IE 1
Zawartość zestawu ZZ patelnia Monolit
Gwarancja 24 miesiące
Informacje dodatkowe ID wbudowany aluminiowy dysk w technologii Full Induction
To Top