Piła do drewna Fiskars SW72 Xtract™

Czasowo niedostępne
Ręczna, wysuwana piła Fiskars SW72 do precyzyjnego cięcia drewnianych desek, maksymalna średnica cięcia 12 cm, dostosowana dla osób prawo- i leworęcznych. Pewny chwyt dzięki antypoślizgowej powłoce na rączce, osłona na palce chroni przed zsunięciem się dłoni na ostrze.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Ręczna piła Fiskars SW72

ikona

Z myślą o precyzyjnym cięciu

Ręczna, wysuwana piła Fiskars SW72 do precyzyjnego cięcia drewnianych desek, maksymalna średnica cięcia 12 cm, dostosowana dla osób prawo- i leworęcznych. Pewny chwyt dzięki antypoślizgowej powłoce na rączce, osłona na palce chroni przed zsunięciem się dłoni na ostrze, zintegrowany klips do zawieszenia piły na pasku. Szybkie i czyste cięcie dzięki specjalnemu uzębieniu (zęby ułożone na przemian), cięcie w jednym kierunku – do siebie, wysuwane ostrze można łatwo schować, co pozwala na komfortowe i bezpieczne przenoszenie lub przechowywanie piły. Doskonała jakość użytych materiałów gwarantujących długie użytkowanie narzędzia, fiński design.

 

Ręczna piła Fiskars SW72 przodem
Opis
Producent PRD Fiskars
Rodzaj RDZ Ręczna piła
Przeznaczenie PRZ Do drewna
Moc znamionowa MCZ Nie dotyczy
Moc silnika MCS Nie dotyczy
Automatyczne smarowanie łańcucha TSM Nie
Automatyczny hamulec TMH Nie
Kolor KLR Pomarańczowo - czarny
Wymiary WMR Nie dotyczy
Zawartość zestawu ZZW Piła do drewna
Gwarancja GWR 24 miesiące
Dodatkowe informacje DDI Długość ostrze: 16 cm
Średnica cięcia: 12 cm
To Top