Płyn do mycia szyb Orlen Oil Platinum Impact 500 ml · ORLEN VITAY

Płyn do mycia szyb Orlen Oil Platinum Impact 500 ml

W magazynie Wysyłamy w 24h
14,99 zł lub 2 798 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Płyn do mycia szyb Orlen Oil Platinum Impact to środek w postaci aktywnej piany, która doskonale czyści wszelkie powierzchnie szklane pozostawiając lśniące płaszczyzny pozbawione smug i zacieków. Dzięki nowej formule likwiduje efekt refleksów świetlnych i odbić. Łatwo usuwa owady z czyszczonych powierzchni.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Płyn do mycia szyb Orlen Oil Platinum Impact 500 ml

ikona

W postaci aktywnej piany

Płyn do mycia szyb Orlen Oil Platinum Impact 500 ml to środek w postaci aktywnej piany, która doskonale czyści wszelkie powierzchnie szklane pozostawiając lśniące płaszczyzny pozbawione smug i zacieków. Dzięki nowej formule likwiduje efekt refleksów świetlnych i odbić. Łatwo usuwa owady z czyszczonych powierzchni. Jest obojętny dla powłok lakierniczych i uszczelek gumowych

ZASTOSOWANIE:
Przeznaczony jest do usuwania szczególnie uporczywych zanieczyszczeń (zaschnięte błoto, owady) zpowierzchni szyb, lusterek i reflektorów samochodowych. Skuteczna do wszystkich gładkich powierzchni wmotoryzacji i gospodarstwie domowym.

 

Płyn do mycia szyb Orlen Oil Platinum Impact 500 ml frontem
Opis
Producent PR ORLEN OIL
Pojemność PO 500
Rodzaj RO Płyn do mycia szyb
Barwa BR bezbarwna
Gęstość w temperaturze 20°C GWT2 0,980 -1,000 g/cm3
Wygląd WY jednorodna ciecz bez zanieczyszczeń mechanicznych
To Top