Płyn do czyszczenia felg Orlen Oil Platinum Impact Atomizer 500 ml · ORLEN VITAY

Płyn do czyszczenia felg Orlen Oil Platinum Impact Atomizer 500 ml

W magazynie Wysyłamy w 24h
29,99 zł lub 5 798 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Płyn do czyszczenia felg Orlen Oil Platinum Impact Atomizer 500 ml. Platinum Impact Płyn do czyszczenia felg to zasadowy preparat służący do czyszczenia powierzchni aluminiowych i stalowych z zabrudzeń i osadów drogowych.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Płyn do czyszczenia felg Orlen Oil Platinum Impact Atomizer 500 ml

ikona

Do czyszczenia felg

Platinum Impact Płyn do czyszczenia felg to zasadowy preparat służący do czyszczenia powierzchni aluminiowych i stalowych z zabrudzeń i osadów drogowych. Dzięki specjalistycznym dodatkom antykorozyjnym zabezpiecza przed korozją oraz negatywnym działaniem soli i piasku. Nie zawiera kwasów, dzięki czemu jest bezpieczny dla powierzchni aluminiowych oraz stalowych felg i śrub mocujących.

ZASTOSOWANIE:
Preparat przeznaczony do czyszczenia zabrudzeń z wszelkich powierzchni aluminiowych i stalowych w samochodach osobowych i ciężarowych, motocyklach, rowerach i innych urządzeniach narażonych na utlenianie i działanie warunków atmosferycznych. Usuwa osad drogowy, pył z klocków hamulcowych, ślady korozji, zmatowienia, plamy oleju oraz ślady po gumie. Zalecany do stosowania na felgi stalowe i aluminiowe. Uwaga! Nie stosować na lakierowane kołpaki i elementy z tworzyw sztucznych.

Płyn do czyszczenia felg Orlen Oil Platinum Impact opakowanie przód
Opis
Producent PR ORLEN OIL
Pojemność PO 500
Rodzaj RO Płyn do czyszczenia felg
Barwa BR klarowna
Gęstość w temperaturze 20°C GWT2 0,970 ­-0,990 g/cm3
Wygląd WY jednorodna ciecz bez zanieczyszczeń mechanicznych
To Top