Plecak szkolny Motivo Dino + Worek do butów · ORLEN VITAY
- 13%

Plecak szkolny Motivo Dino + Worek do butów

W magazynie Wysyłamy w 24h
149,00 zł
129,00 zł lub 25 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Plecak szkolny Motivo Dino + worek do butów. Idealny dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę ze szkołą. Plecak szkolny Motivo Dino + worek do butów wykonany został z bardzo wysokiej jakości materiałów. Odznacza się ergonomią, anatomicznym wyprofilowaniem oraz usztywnieniem, szczególnie dba o plecy dziecka.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Plecak szkolny Motivo Dino + worek do butów

ikona

Idealny dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę ze szkołą

Plecak szkolny Motivo Dino + worek do butów wykonany został z bardzo wysokiej jakości materiałów. Odznacza się ergonomią, anatomicznym wyprofilowaniem oraz usztywnieniem, szczególnie dba o plecy dziecka. Szerokie, miękkie szelki z regulacją długości bardzo poprawiają komfort użytkowania. Elementy odblaskowe na bocznych kieszonkach oraz na szelkach stanowią dekorację tornistra oraz zapewniają bezpieczeństwo na drodze.

Plecak szkolny Motivo Dino + worek do butów worek na plecach chłopca
ikona

Wysoka funkcjonalność

Bardzo wysoką funkcjonalność gwarantują dwie wewnętrzne przekładki w komorze głównej oraz jedna z siateczki , które pomagają dobrze rozłożyć zawartość oraz utrzymać porządek. Po zewnętrznej stronie w dolnej części plecaka znajduje się jeszcze jedna kieszonka ułatwiająca organizacje plecaka. Pod klapą tornistra znajduje się miejsce na dane personalne właściciela albo plan lekcji. Tornister posiada suwaki boczne dzięki czemu plecak szkolny Motivo Dino + worek do butów rozsuwa się po całości do samego dna co umożliwiając dokładne czyszczenie wnętrza. Dodatkowo na spodzie plecaka znajdują się 4 stopki umożliwiające zachowanie spodu plecaka w czystości.

Plecak szkolny Motivo Dino + worek do butów otwarty plecak
Opis
Producent PRD Motivo
Materiał MTR Poliester
Kolor KLR wielokolorowy
Wymiary WMR 35 x 29 x 16 cm
Gwarancja GWR 24 miesiące
To Top