Tornister szkolny Motivo Football + Worek do butów · ORLEN VITAY
- 15%

Tornister szkolny Motivo Football + Worek do butów

W magazynie Wysyłamy w 24h
129,00 zł
109,00 zł lub 21 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Plecak szkolny Motivo Football + worek do butów. Idealny dla dzieci, które rozpoczęły już swoją przygodę ze szkołą Wygodny i funkcjonalny plecak szkolny Motivo Football + worek do butów z grafiką Football. Użytkowanie takiego plecaka to czysta przyjemność. Jednokomorowy tornister typu hardbag wyposażony jest w system ergonomicznych pleców
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Plecak szkolny Motivo Football + worek do butów

ikona

Idealny dla dzieci, które rozpoczęły już swoją przygodę ze szkołą

Wygodny i funkcjonalny plecak szkolny Motivo Football + worek do butów z grafiką Football. Użytkowanie takiego plecaka to czysta przyjemność. Jednokomorowy tornister typu hardbag wyposażony jest w system ergonomicznych pleców i ramion pokrytych gąbką zapewniającą swobodny przepływ powietrza i komfort użytkowania.

Plecak szkolny Motivo Football + worek do butów frontem
ikona

Wysoka funkcjonalność

Plecak szkolny Motivo Football + worek do butów posiada wewnętrzną przedzieloną kieszeń, która ułatwia utrzymanie porządku. Dodatkowo, tornister został wyposażony w obszerną, przednią kieszeń na zamek i dwie mniejsze kieszenie boczne, z których jedna zapinana jest na zamek, a druga wykonana z siateczki jest idealna na bidon lub butelkę z napojem.

Plecak szkolny Motivo Football + worek do butów środek plecaka
Opis
Producent PRD Motivo
Materiał MTR Poliester
Kolor KLR wielokolorowy
Wymiary WMR 36 x 26 x 15 cm
Gwarancja GWR 24 miesiące
To Top