Plecak szkolny Motivo SOVA + Worek do butów · ORLEN VITAY
- 13%

Plecak szkolny Motivo SOVA + Worek do butów

W magazynie Wysyłamy w 24h
149,00 zł
129,00 zł lub 25 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Plecak szkolny Motivo SOVA + worek do butów. Idealny dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę ze szkołą Plecak szkolny Motivo SOVA + worek do butów wykonany został z bardzo wysokiej jakości materiałów. Odznacza się ergonomią, anatomicznym wyprofilowaniem oraz usztywnieniem, szczególnie dba o plecy dziecka.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Plecak szkolny Motivo SOVA + worek do butów

ikona

Idealny dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę ze szkołą

Plecak szkolny Motivo SOVA + worek do butów wykonany został z bardzo wysokiej jakości materiałów. Odznacza się ergonomią, anatomicznym wyprofilowaniem oraz usztywnieniem, szczególnie dba o plecy dziecka. Szerokie, miękkie szelki z regulacją długości bardzo poprawiają komfort użytkowania. Elementy odblaskowe na bocznych kieszonkach oraz na szelkach stanowią dekorację tornistra oraz zapewniają bezpieczeństwo na drodze. Bardzo wysoką funkcjonalność gwarantują dwie wewnętrzne przekładki w komorze głównej oraz jedna z siateczki , które pomagają dobrze rozłożyć zawartość oraz utrzymać porządek.

Plecak szkolny Motivo SOVA + worek do butów worek na plecach dziewczynki
ikona

Wysoka funkcjonalność

Po zewnętrznej stronie w dolnej części plecaka znajduje się jeszcze jedna kieszonka ułatwiająca organizacje plecaka. Pod klapą tornistra znajduje się miejsce na dane personalne właściciela albo plan lekcji. Plecak szkolny Motivo SOVA + worek do butów posiada suwaki boczne dzięki czemu plecak rozsuwa się po całości do samego dna co umożliwiając dokładne czyszczenie wnętrza. Dodatkowo na spodzie plecaka znajdują się 4 stopki umożliwiające zachowanie spodu plecaka w czystości.

Plecak szkolny Motivo SOVA + worek do butów otwarty plecak
Opis
Producent PRD Motivo
Materiał MTR Poliester
Kolor KLR wielokolorowy
Wymiary WMR 35 x 29 x 16 cm
Gwarancja GWR 24 miesiące
To Top