Plecak szkolny Anpa Żółte Kule + Worek do butów · ORLEN VITAY

Plecak szkolny Anpa Żółte Kule + Worek do butów

W magazynie Przewidywana wysyłka w 24h
98,99 zł lub 19 598 pkt
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
i
Plecak szkolny Motivo żółte kule + worek do butów. Polecany dla nastolatków i młodzieży zarówno dla dziewcząt jak i dla chłopców. Wzmocnione, plecy i szerokie, regulowane szelki wyściełane miękką gąbką podszyte siateczką, zwiększą komfort użytkowania plecaka i nie przemęczą pleców.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Plecak szkolny Motivo żółte kule + worek do butów

ikona

Polecany dla nastolatków i młodzieży zarówno dla dziewcząt jak i dla chłopców

Wzmocnione, plecy i szerokie, regulowane szelki wyściełane miękką gąbką podszyte siateczką, zwiększą komfort użytkowania plecaka i nie przemęczą pleców. Plecak szkolny Motivo żółte kule + worek do butów posiada dwie duże komory (jedną podzielną), trzecia komora średnia, czwarta mała. Części organizacyjne plecaka dzięki swoim wielofunkcyjnym przegródkom ułatwią szybsze znalezienie potrzebnej rzeczy i sprawi, że różne drobiazgi zawsze będą pod ręką.

Plecak szkolny Motivo żółte kule + worek do butów frontem
ikona

Wysoka funkcjonalność

Plecak szkolny Motivo żółte kule + worek do butów posiada wygodny uchwyt nośny/ rączkę , wypełniony gąbka i podszyty siateczką do przenoszenia plecaka w dłoni;po bokach plecaka znajdują się kieszonki wykonane z siateczki , idealne na butelkę z napojem. Bardzo lekki plecak, łatwy w utrzymaniu czystości.

Plecak szkolny Motivo żółte kule + worek do butów bokiem
Opis
Producent PRD Anpa
Materiał MTR Poliester
Kolor KLR żółto-niebieski
Wymiary WMR 46 x 31 x 19 cm
Gwarancja GWR 24 miesiące
Popularne w kategorii Plecaki
To Top