PŁYN SYLEN ZIMOWY -20°C (NIEB) 5L · ORLEN VITAY

PŁYN SYLEN ZIMOWY -20°C (NIEB) 5L

W magazynie Wysyłamy w 24h
34,99 zł lub 6 798 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Płyn Zimowy -20°C Płyn do spryskiwania i odmrażania szyb samochodowych Orlen Oil Sylen QFP016B52 Zimowy opracowany na bazie specjalistycznego detergentu o wysokiej skuteczności i przyjemnym, klasycznym zapachu. Łatwo odmraża szyby samochodowe i reflektory. Poradzi sobie z największym przymrozkiem, działa do -20°C. Bezpieczny dla lakieru i uszczelek gumowych.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Płyn do spryskiwaczy Orlen Oil Sylen QFP016B52 zimowy -20°c 5l

ikona

Płyn Zimowy -20°C

Płyn do spryskiwania i odmrażania szyb samochodowych Orlen Oil Sylen QFP016B52 Zimowy opracowany na bazie specjalistycznego detergentu o wysokiej skuteczności i przyjemnym, klasycznym zapachu. Łatwo odmraża szyby samochodowe i reflektory. Poradzi sobie z największym przymrozkiem, działa do -20°C. Bezpieczny dla lakieru i uszczelek gumowych.

ZASTOSOWANIE:
Płyn zimowy skutecznie myje szyby usuwając sól, brud, śnieg, błoto i inne zanieczyszczenia drogowe pogarszające widoczność. Przeciwdziała obladzaniu się szyb podczas mrozów, pełni funkcję środka zapobiegającego oblodzeniu końcówki dyszy, zapewniając swobodny wypływ płynu.
SYLEN zimowy -20°C można rozcieńczyć wodą otrzymując:
- płyn o temperaturze krystalizacji około -8°C mieszając 1część objętościową płynu zimowego -20°C + 1 część objętościowa wody,
- płyn o temperaturze krystalizacji około -5°C mieszając 1 część objętościową płynu zimowego -20°C + 2 części objętościowe wody.

NORMY, APROBATY, SPECYFIKACJE
Płyny do mycia i spryskiwania szyb samochodowych SYLEN produkowany jest przez Zakład Produkcyjny Orlen Oil. Wyrób wyprodukowano zgodnie z systemem zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2008.

Płyn do spryskiwaczy Orlen Oil Sylen QFP016B52 zimowy -20°c 5l  frontem
Opis
Producent PR ORLEN OIL
Pojemność PO 5000
Rodzaj RO Płyn do spryskiwaczy
Barwa BR bezbarwna
Gęstość w 20°C GE 0,955 g/ml
Temperatura krystalizacji TK -20°C
Aprobaty AP Wyrób wyprodukowano zgodnie z systemem zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2008.
To Top