Pralka BEKO WITC7612B0W · ORLEN VITAY

Pralka BEKO WITC7612B0W

Czasowo niedostępne
Podczas prania w standardowych pralkach około 20% detergentu jest nieefektywnie wypłukiwane z wodą. Innowacyjna technologia AquaFusionTM polega na zablokowaniu odpływu co zapobiega stratom proszku, tak że jest on wykorzystywany praktycznie w całości. Dzięki temu efektywność prania jest większa, a Ty oszczędzasz detergent i pieniądze podczas każdego prania.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Pralka do zabudowy Beko WITC 7612 B0W Biała

ikona

Fast+. Do 55% szybsze pranie

Jeśli uważasz, że życie jest zbyt krótkie, aby siedzieć i czekać, aż pralka skończy prać, oto coś, co pozwoli Ci odzyskać czas. Funkcja Fast+ w pralce do zabudowy Beko WITC 7612 B0W automatycznie wykrywa rodzaj tkaniny i ilość prania, optymalizując program prania i pozwalając na skrócenie czasu trwania programu nawet o 55%* za naciśnięciem jednego przycisku.

*Przetestowano w laboratoriach firmy

Pralka do zabudowy Beko WITC 7612 B0W widok na dziewczynkę i mężczyznę podczas szykowania ubrania do prania w pralce
ikona

AquaWave®. Falowy ruch bębna zapewnia delikatniejsze pranie i suszenie

Pranie może źle wpływać na ubrania. Prezentujemy zakrzywione szklane drzwi systemu AquaWave® i specjalnie zaprojektowane łopatki, które przy pomocy ruchu falowego przemieszczają ubrania wewnątrz bębna pralki do zabudowy Beko WITC 7612 B0W, zapewniając delikatniejsze pranie i zwiększając jego skuteczność. Następnym razem, gdy ktoś pochwali Twój strój, a Ty odpowiesz „Ten stary ciuch?” — może się okazać, że się nie mylisz.

Pralka do zabudowy Beko WITC 7612 B0W zbliżenie na fakturę bębna
ikona

Program GentleCare™. Delikatna bawełna, która dłużej wygląda jak nowa

Niektóre bawełniane tkaniny są delikatniejsze niż inne — i w związku z tym wymagają odpowiedniego traktowania. Program GentleCare™ chroni fakturę i kolory delikatnych tkanin, takich jak materiały tkane i z czesanej bawełny, dzięki łagodnemu algorytmowi prania i wirowania. Teraz możesz bez obaw wrzucać do pralki do zabudowy Beko WITC 7612 B0W delikatne tkaniny bawełniane i cieszyć się nimi dłużej.

Pralka do zabudowy Beko WITC 7612 B0W widok na mężczyznę i dziewczynkę składających ubrania oraz na pralkę pod skosem w tle
ikona

Program Codzienne Szybkie. Pełne pranie w 28 minut

Jeżeli wydaje Ci się, że pranie trwa całe wieki, wypróbuj program Daily Xpress w pralce do zabudowy Beko WITC 7612 B0W. Daily Xpress umożliwia upranie pełnego wsadu w zaledwie 28 minut w temperaturze 30°C. Twoje pranie będzie gotowe, zanim skończysz oglądać półgodzinny serial, na który dotychczas brakowało Ci czasu.

Pralka do zabudowy Beko WITC 7612 B0W grafika przedstawiająca bęben pralki jako zegarek z zaznaczonym krótkim czasem prania
Opis
label C
Producent PR Beko
Sposób załadunku od przodu
Wyświetlacz Elektroniczny
Wsad 7 kg
Prędkość wirowania 1200 obr/min
Pojemność bębna 7 Kg
Silnik inwerterowy Nie
Sterowanie smartfonem Nie
Funkcje parowe Nie
Dominujący kolor biały
Wysokość 82 cm
Głębokość 55 cm
Szerokość 60 cm
Waga 71 kg
Gwarancja GWR 24 miesiące
Informacje dodatkowe Roczne zużycie energii (kWh/ rok): 173 kWh
To Top