Rower magnetyczny Spokey Jive 2 · ORLEN VITAY

Rower magnetyczny Spokey Jive 2

W magazynie Wysyłamy w 24h
599,00 zł lub 119 600 pkt
i
Sprawdź jak duży rabat mogą zapewnić Ci punkty VITAY.
Niebieski rower treningowy Spokey Jive 2 to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort i ciszę w trakcie treningu oraz szukają sprawdzonego zastępstwa dla ćwiczeń na siłowni czy na zewnątrz. Niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania, dzięki płynnej 8-stopniowej regulacji oporu precyzyjnie dostosujesz jego intensywność do aktualnej kondycji oraz oczekiwań. Rezultaty ćwiczeń sprawdzisz na konsoli, która wyświetla czas treningu, prędkość, pokonany dystans, spalone kalorie oraz puls.
Płatność tylko punktami programu
lojalnościowego vitay.pl
- załóż konto vitay.pl
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Rower treningowy Spokey Jive 2 Niebieski

ikona

Rower magnetyczny

Niebieski rower treningowy Spokey Jive 2 posiada regulowane siodełko w pionie i w poziomie, dzięki czemu bez problemu dostosujesz ustawienia urządzenia do swoich potrzeb i wzrostu. Jest wyposażony w koło zamachowe o wadze 5 kg, które pomoże Ci zmaksymalizować efekty ćwiczeń i osiągnąć postawione cele. Zapewnia możliwość dopasowania ćwiczeń do własnych możliwości i aktualnej kondycji z 8-stopniową regulacją oporu. Ponadto pozwala na kontrolowanie czasu treningu, prędkości, dystansu, spalonych kalorii oraz pulsu.

 

Rower treningowy Spokey Jive 2 Niebieski z przodu i z tyłu
ikona

Komfort ćwiczeń w domowym zaciszu

Niebieski rower treningowy Spokey Jive 2 to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort i ciszę w trakcie treningu oraz szukają sprawdzonego zastępstwa dla ćwiczeń na siłowni czy na zewnątrz. Z nim nie musisz opuszczać mieszkania, by zadbać o kondycję, wymodelować sylwetkę i pozbyć się zbędnych kilogramów. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, nowoczesnych rozwiązań technologicznych i unikatowego designu sprawi, że każdy treningi stanie się kompletny, a Twoja domowa siłownia zyska elegancki, indywidualny charakter.

 

Rower treningowy Spokey Jive 2 Niebieski z boku
ikona

Pokochaj trening w domu z JIVE

Niebieski rower treningowy Spokey Jive 2, który daje możliwość wykonywania ćwiczeń w wybranych przez Ciebie godzinach oraz bez względu na panującą pogodę! Z nim masz pewność, że trening będzie efektywny - jest wyposażony w 5 kilogramowe koło zamachowe. Niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania, dzięki płynnej 8-stopniowej regulacji oporu precyzyjnie dostosujesz jego intensywność do aktualnej kondycji oraz oczekiwań. Rezultaty ćwiczeń sprawdzisz na konsoli, która wyświetla czas treningu, prędkość, pokonany dystans, spalone kalorie oraz puls. Dzięki umieszczeniu sensorów na rączkach możesz systematycznie kontrolować tętno.

 

Rower treningowy Spokey Jive 2 Niebieski z boku
ikona

Technologie

Niebieski rower treningowy Spokey Jive 2 posiada takie technologie jak:

- SENSE-I: bezpieczny trening z kontrolą pulsu.
- SP RANGY: kompaktowość i lekkość przy zachowaniu stabilności konstrukcji.
- DARK LINE: linia sprzętu fitness utrzymana w ciemnych tonacjach. Dominująca czerń i grafit nadadzą Twojej domowej siłowni eleganckiego, stonowanego wyglądu. Czerwone dodatki dodają urządzeniom indywidualnego charakteru.

 

Rower treningowy Spokey Jive 2 Niebieski z boku
z
Opis
Producent PR Spokey
System oporu SO magnetyczny
Waga koła zamachowego WKZ 5 kg
Programy treningowe PT Nie
Maksymalna waga użytkownika MW 100 kg
Komputer KO Tak
Bluetooth BT Nie
Współpraca z aplikacjami mobilnymi WA Nie
Gniazdo USB GN Nie
Waga urządzenia WU 19.5 kg
Gwarancja GW 24 miesiące
To Top