Sekator nożycowy Fiskars L38 SingleStep · ORLEN VITAY

Sekator nożycowy Fiskars L38 SingleStep

Czasowo niedostępne
Sekator nożycowy Fiskars L38 do przycinania świeżych gałęzi o średnicy do 4 cm, dostosowany dla osób prawo- i leworęcznych. Rękojeści wykonane z trwałego poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym, dzięki czemu narzędzie jest lekkie i zarazem wytrzymałe, mały ciężar sekatora umożliwia długotrwałą pracę bez zmęczenia.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.

Sekator nożycowy Fiskars L38

ikona

Ogród z marzeń

Sekator nożycowy Fiskars L38 do przycinania świeżych gałęzi o średnicy do 4 cm, dostosowany dla osób prawo- i leworęcznych. Rękojeści wykonane z trwałego poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym, dzięki czemu narzędzie jest lekkie i zarazem wytrzymałe, mały ciężar sekatora umożliwia długotrwałą pracę bez zmęczenia. Ostrza z hartowanej stali pokryte nieprzywieralną powłoką PTFE, która zapewnia czyste cięcie i minimalizuje tarcie, dolne ostrze zakrzywione dla optymalnego chwytu ciętej gałęzi. Doskonała jakość użytych materiałów gwarantujących długie użytkowanie narzędzia, łatwe ostrzenie, fiński design.

Sekator nożycowy Fiskars L38 przodem
Opis
Producent PR Fiskars
Kolor KO Czarny
Przeznaczenie PRE Do ogrodu
Antypoślizgowy uchwyt AU Nie
Długość całkowita [mm] DC 820 mm
Materiał ostrza MO Stal hartowana
Średnica cięcia [mm] ŚC 40 mm
Waga WG Brak danych
Gwarancja GW 24 miesiące
To Top