Słuchawki AirPods Pro MLWK3ZM/A · ORLEN VITAY

Słuchawki AirPods Pro MLWK3ZM/A

Ocena:
84 % of 100
Dostępne wkrótce
AirPods Pro to jedyne słuchawki douszne z aktywną redukcją hałasu, która nieprzerwanie dostosowuje wiązkę akustyczną do geometrii Twojego ucha i kształtu wkładek. Dzięki temu skutecznie wyciszają dźwięki z otoczenia, pozwalając skupić się na tym, czego słuchasz. Mikrofon skierowany na zewnątrz wykrywa dźwięki z otoczenia.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Słuchawki Apple AirPods Pro MLWK3ZM/A

ikona

AirPods Pro. Po prostu pasują.

Aktywna redukcja hałasu otacza Cię czystym dźwiękiem. W trybie kontaktu słyszysz wszystko wokół. Raz dopasujesz i nie przestajesz słuchać. Euforia od ucha do ucha dzięki słuchawkom Apple AirPods Pro MLWK3ZM/A.

Dopracowaliśmy każdy detal pod kątem maksymalnej wygody, tworząc nową klasę słuchawek dousznych, które można idealnie dopasować. Bo im lepiej przylegają do uszu, tym skuteczniej redukują hałas. Teraz naprawdę poczujesz muzykę. A nie słuchawki. Do wyboru masz trzy rozmiary miękkich, pasujących jak ulał końcówek z plastycznego silikonu. Użyj Testu dopasowania końcówek, żeby znaleźć idealny rozmiar i cieszyć się najlepszą jakością dźwięku. Zwężające się końcówki pasują idealnie, zabezpieczając AirPods Pro przed wypadnięciem. A odpowietrzniki wyrównują ciśnienie, dzięki czemu praktycznie nie czujesz, że masz coś w uszach.

 

Słuchawki Apple AirPods Pro MLWK3ZM/A widok na słuchawkę i trzy rozmiary nakładek
ikona

Aktywna redukcja hałasu. Dźwięk tworzy ciszę.

AirPods Pro to jedyne słuchawki douszne z aktywną redukcją hałasu, która nieprzerwanie dostosowuje wiązkę akustyczną do geometrii Twojego ucha i kształtu wkładek. Dzięki temu skutecznie wyciszają dźwięki z otoczenia, pozwalając skupić się na tym, czego słuchasz. Mikrofon skierowany na zewnątrz wykrywa dźwięki z otoczenia. W odpowiedzi słuchawki Apple AirPods Pro MLWK3ZM/A emitują przeciwfale niwelujące hałas, jeszcze zanim zdążysz go usłyszeć. Z kolei mikrofon skierowany do wewnątrz wychwytuje niepożądane dźwięki w Twoim uchu, które następnie też są eliminowane przez przeciwfale. Redukcja hałasu jest dostosowywana nieprzerwanie z częstością 200 razy na sekundę, pozwalając Ci kompletnie zanurzyć się w muzyce, podcastach i połączeniach. Chcesz usłyszeć, co się dzieje wokół Ciebie? Przytrzymaj czujnik nacisku umieszczony u nasady słuchawki, żeby przełączyć się z aktywnej redukcji hałasu na przepuszczający dźwięki tryb kontaktu. Teraz możesz naturalnie i komfortowo rozmawiać z ludźmi w Twoim otoczeniu. A kiedy jesteś w gwarnym miejscu i rozmawiasz z kimś twarzą w twarz, funkcja Wyraźny głos pomaga Ci lepiej wszystko zrozumieć, skutecznie wychwytując z dźwięków otoczenia to, co mówi osoba naprzeciwko Ciebie.

 

Słuchawki Apple AirPods Pro MLWK3ZM/A widok na słuchawkę od boku
ikona

Jakość dźwięku. Niesłycha­na.

Adaptacyjna korekcja (EQ) automatycznie dostraja muzykę, by zachwycała przebogatym brzmieniem. Specjalnie zaprojektowany przetwornik generuje potężne basy o wysokiej amplitudzie i niskim poziomie zniekształceń. Mikrofon skierowany do wewnątrz „słyszy” dokładnie to, co Ty. W efekcie słuchawki Apple AirPods Pro MLWK3ZM/A korygują strumień audio, odpowiednio regulując średnie i niskie częstotliwości. Wzmacniacz pozwala przetwornikowi eliminować hałasy z otoczenia, a jednocześnie wraz z czipem H1 optymalizuje poziomy głośności. Ultrawydajny wzmacniacz z szerokim zakresem dynamicznym wytwarza nieskazitelny, niewiarygodnie czysty dźwięk, wydłużając jednocześnie czas pracy na baterii. Dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy sprawia, że oglądanie filmów i programów TV jest jak seans w kinie z precyzyjnie otaczającym dźwiękiem. A w Apple Music dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy sprawia, że to, co słyszysz, dociera do Ciebie ze wszystkich stron.

 

Słuchawki Apple AirPods Pro MLWK3ZM/A widok na słuchawkę pod skosem w lewo
ikona

Konstrukcja i wydajność. Czip przez duże C.

Naszpikowane innowacyjnymi rozwiązaniami, a przy tym kompaktowe słuchawki Apple AirPods Pro MLWK3ZM/A wykorzystują opracowany przez nas układ SiP (System in Package) z czipem H1. To zaawansowana technologia jest źródłem tak niezwykłych wrażeń. Stworzony przez Apple czip H1 wykorzystuje 10 rdzeni audio, dzięki czemu wyróżnia się niewiarygodnie niskimi opóźnieniami. A to umożliwia redukcję hałasu w czasie rzeczywistym. Budowę układu SiP starannie przemyślano, a poszczególne komponenty rozmieszczono adekwatnie do budowy ludzkiego ucha. Dzięki temu AirPods Pro idealnie pasują i nie wypadają.

Czujnik nacisku umożliwia łatwe sterowanie muzyką i połączeniami, a także przełączanie się między aktywną redukcją hałasu a trybem kontaktu. Możesz także zmieniać tryby, dotykając i przytrzymując suwak w Centrum sterowania na iPhonie.

Odporne na wodę i pot AirPods Pro wszędzie dotrzymują Ci kroku. A gdy wiatr daje się we znaki, powiększona siatkowana pokrywa mikrofonu zwiększa czystość dźwięku, ułatwiając prowadzenie rozmów.

 

Słuchawki Apple AirPods Pro MLWK3ZM/A widok na słuchawkę w przekroju
ikona

Bateria. Ładujesz bez przewodów. Używasz bez ustanku.

Z etui ładującym MagSafe słuchawki Apple AirPods Pro MLWK3ZM/A działają przez ponad 24 godziny. Etui współpracuje z ładowarkami bezprzewodowymi – także MagSafe. Podłącza się do nich łatwo i wygodnie, a ładuje błyskawicznie. Kiedy stan baterii jest niski, AirPods Pro wysyłają do Twojego iPhone’a powiadomienie, że pora uzupełnić energię.

 

Słuchawki Apple AirPods Pro MLWK3ZM/A widok na etui ładujące
ikona

Magiczna prostota. Nic tylko słuchasz.

Słuchawki Apple AirPods Pro MLWK3ZM/A, podobnie jak AirPods, błyskawicznie łączą się z Twoim iPhonem lub Apple Watch. Kiedy słuchawki są sparowane z wieloma urządzeniami, funkcja automatycznego przełączania pozwala Ci płynnie przenosić dźwięk między iPhonem, Apple Watch, iPadem, komputerem Mac i Apple TV. Użyj Testu dopasowania końcówek, żeby słuchać w optymalnych warunkach. Z właściwym rozmiarem końcówek będzie Ci najwygodniej, a redukcja hałasu z zewnątrz będzie najskuteczniejsza. najskuteczniejsza. Dzięki funkcji udostępniania dźwięku podzielisz się piosenką czy podcastem z drugą parą słuchawek AirPods.

 

Słuchawki Apple AirPods Pro MLWK3ZM/A widok na smartfon iPhone oraz słuchawki w etui ładującym od przodu
Opis
Producent PR Apple
Mikrofon Dwa mikrofony kształtujące wiązkę akustyczną
Aktywna redukcja szumów Tak
Regulacja głośności Nie
Komunikacja BLUETOOTH 5.0
Kolor biały
Gwarancja 12 miesięcy
Informacje dodatkowe ID Odporność na wodę i pot (klasa IPX4)
Pasmo przenoszenia Brak danych
Złącze Lightning
To Top