Słuchawki JBL JR310BT BLU słuchawki BT dla dzieci niebiesko-różowe

Czasowo niedostępne
Słuchawki BT dla dzieci JBL JR310BT niebiesko-różowe. Legendarny dźwięk słuchawek JBL JR310BT z ograniczeniem głośności do 85 dB sprawia, że słuchanie muzyki jest bezpieczne nawet dla jej najmłodszych miłośników.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Słuchawki BT dla dzieci JBL JR310BT niebiesko-różowe

ikona

Bezpieczny dźwięk JBL

Legendarny dźwięk słuchawek JBL JR310BT z ograniczeniem głośności do 85 dB sprawia, że słuchanie muzyki jest bezpieczne nawet dla jej najmłodszych miłośników. Specjalnie zaprojektowane poduszki w nausznikach oraz pałąk w fantastycznych kolorach sprawią, że Twoje dziecko nie będzie chciało się z nimi rozstać.

 

Słuchawki BT dla dzieci JBL JR310BT niebiesko-różowe widok od przodu na słuchawkę
ikona

Obsługa Bluetooth

Połączenie bezprzewodowe słuchawek JBL JR310BT o zasięgu do 15 metrów pozwala uniknąć niewygodnych przewodów. Pomóż dzieciom pozostawać w kontakcie ze światem dzięki wbudowanemu mikrofonowi. Mogą łatwo rozmawiać z przyjaciółmi i rodziną podczas przerw, a także z nauczycielami, gdy się uczą.

.

 

Słuchawki BT dla dzieci JBL JR310BT niebiesko-różowe widok od góry
ikona

30 godzin pracy akumulatora

30 godzin pracy akumulatora i szybkie ładowanie słuchawek JBL JR310BT dzięki przyjaznemu dla użytkownika złączu USB typu C. Bardzo szybkie ładowanie akumulatora przez 10 minut pozwala uzyskać 2 godziny działania.

 

Słuchawki BT dla dzieci JBL JR310BT niebiesko-różowe widok na bok
ikona

Łatwa obsługa

Przyjazne dla dzieci przyciski obsługi słuchawek JBL JR310BT sprawiają, że słuchawki są bezpieczne i łatwe w obsłudze przez dzieci. Miękko wyściełany pałąk oraz mieciutkie poduszki w nausznikach sprawiają, że słuchawki są doskonale dopasowane i bardzo wygodne.

 

Słuchawki BT dla dzieci JBL JR310BT niebiesko-różowe widok od przodu
Opis
Producent PR JBL
Rodzaj RZ Nauszne bezprzewodowe
Typ podłączenia Bezprzewodowa
Typ słuchawek Nauszne
Cechy funkcjonalne Bluetooth
Mikrofon Tak
Bluetooth Bluetooth 5.0
Regulacja głośności Tak
Zasięg działania/długość przewodu 10 m
Złącze USB
Kolor niebieski; różowy
Pasmo przenoszenia

20 Hz - 20 KHz

Waga 115 g
Gwarancja 24 miesiące
To Top