Słuchawki JBL T210 Szare · ORLEN VITAY

Słuchawki JBL T210 Szare

Czasowo niedostępne
Słuchawki JBL T210 Szare. Dźwięk JBL Pure Bass. Przez ponad 60 lat firma JBL była odpowiedzialna za precyzyjny, imponujący dźwięk na wielkich wydarzeniach na całym świecie. Słuchawki JBL T210 odtwarzają ten sam dźwięk JBL, ten wybijający się bas, który jest głęboki i potężny.
Masz Punkty VITAY? Wykorzystaj je!
Jeśli masz konto w programie lojalnościowym VITAY możesz je połączyć z kontem w naszym sklepie. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystać zebrane punkty i zrabatować nimi wartość swoich zakupów.
 

Słuchawki JBL T210 Szare

ikona

Dźwięk JBL Pure Bass

Przez ponad 60 lat firma JBL była odpowiedzialna za precyzyjny, imponujący dźwięk na wielkich wydarzeniach na całym świecie. Słuchawki JBL T210 odtwarzają ten sam dźwięk JBL, ten wybijający się bas, który jest głęboki i potężny.

Słuchawki JBL T210 Szare widok na załozone słuchawki
ikona

Jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem

Steruj odtwarzaniem muzyki dzięki jednoprzyciskowemu, wygodnemu pilotowi w JBL T210. Ktoś do Ciebie dzwoni? Odbierz połączenie w locie dzięki wbudowanemu mikrofonowi.

Słuchawki JBL T210 Szare widok pod kątem
ikona

Potężny sceniczny bas, gotowy by pojechać z Tobą w trasę.

Oto słuchawki dokanałowe JBL TUNE210. Są lekkie, wygodne i kompaktowe. Pod obudową z metalowym wykończeniem, para 8,7 mm głośników zapewnia potężny bas, odtwarzając tym samym dźwięk JBL Pure Bass, którego można doświadczyć na halach koncertowych, arenach i w studio nagraniowym na całym świecie.

Słuchawki JBL T210 Szare widok od góry na zapasowe gumki do słuchawek
Opis
Producent PR JBL
Rodzaj RZ Douszne przewodowe
Typ podłączenia Przewodowa
Mikrofon TAK - wbudowany
Regulacja głośności Tak
Zasięg działania/długość przewodu 1.2 m
Złącze Mini Jack 3.5 mm
Kolor szary
Pasmo przenoszenia

20 Hz - 20 KHz

Waga 80 g
Gwarancja 24 miesiące
To Top